۸۰ ایراد فیفا به پیش نویس اساسنامه را تایید و تکذیب نمی‌کنم!

0
59

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


۸۰ ایراد فیفا به پیش نویس اساسنامه را تایید و تکذیب نمی‌کنم!

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: تعداد ایرادهای مطرح شده به پیش نویس اساسنامه فدراسیون از سوی فیفا را تایید و تکذیب نمی‌کنم!

به گزارش خبرنگار مهر امیرمهدی علوی درباره نامه فیفا در واکنش به ارسال پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال به این نهاد گفت: نخستین پاسخ رسمی فیفا برای پیش نویس روز گذشته دریافت شد و موارد اصلاحی در اختیار کمیته تدوین مقررات فدراسیون قرار گرفت.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که بعدازظهر امروز شنبه با شبکه خبر صحبت می کرد درباره ۸۰ ایرادی که فیفا به اساسنامه گرفته تصریح کرد: عددهای مختلفی مطرح شده است. این بحث در ارتباط با فدراسیون فوتبال و فیفا در تبادل است و نمی توانیم آن را تایید و تکذیب کنیم!

علوی درباره اولتیماتوم فیفا برای حل مشکل اساسنامه تا روز جمعه اظهار کرد: مراحل در جریان است. مکاتبات به سرعت انجام و نظرات فیفا در آن قرار داده می شود تا با جمعبندی مباحث، تعامل با نهادهای بالادستی و موارد قانونی کشور اتفاقات مثبت رخ بدهد.

وی درباره اینکه چرا وجود نام وزیر ورزش در اساسنامه همواره مورد انتقاد فیفا بوده و اقدامی برای حل این مبحث نمی شود؟ گفت: این مباحث را نمی شود در حد یکی دو دقیقه خبر جمعبندی کرد. در تمام این سالها وزارت ورزش و سازمان تربیت بدنی با فدراسیون فوتبال همراهی داشته اند و این همراهی خیلی از مشکلات را حل کرده است. ساختار فوتبال کشور به سمتی است که تداوم این همراهی می تواند کمک کند.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید