۱۳ آبان نباید فقط دانش آموزی یا دانشجویی تلقی شود

0
44
13 آبان

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در سراسر استان تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در سراسر استان تهران خبر داد و اظهار داشت: یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، در این روز ۳ واقعه رخ داده که هرکدام دارای اهمیت فراوانی است.

وی از دستگیری و تبعید حضرت امام خمینی(ره) ، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و شهادت شهدای دانش آموز به دست مزدوران رژیم منحوس پهلوی به عنوان حوادث این روز تاریخی یاد کرد.

محمودی افزود: با توجه به شکست آمریکا در برابر ملت ایران و رخدادهای اخیر در عراق و لبنان به منظور انحراف افکار عمومی از خباثت‌های آمریکا و اسرائیل و مشغول کردن مسلمانان به یکدیگر ، ۱۳ آبان حساسیت بیشتری پیداکرده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و نباید فقط دانش آموزی یا دانشجویی تلقی شود لذا قطعا امسال شاهد حضور باشکوه مردم انقلابی و بصیر ایران اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان خواهیم بود و در تمام شهرستانها و بخشهای استان تهران راهپیمایی ضد استکباری برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام محمودی در ادامه بیان کرد: امسال شرایط حضور مردم و باشکوه برگزار شدن مراسم ۱۳ آبان از اهمیت ویژه برخوردار است، چراکه دشمن منتظر است تا میزان حمایت مردم از انقلاب و نظام اسلامی را مشاهده کند.

وی ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی و تعامل کلیه ادارات و سازمان های دولتی در راستای انجام زیرساخت های لازم برای حضور پرشور مردم در صحنه، گفت: مردم استان تهران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی حامی و همراه انقلاب و نظام بوده و تاکنون در تمامی مراسم های راهپیمایی نیز حضوری باشکوه داشته اند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: بدون شک در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه سال جاری نیز بار دیگر مردم استان تهران حضوری باشکوه و پرشور را به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید