گروه جهادی اسلامشهر در شبکه پنج/ آرزوهای «ننه زبیده» برآورده شد

0
126

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


گروه جهادی اسلامشهر در شبکه پنج/ آرزوهای «ننه زبیده» برآورده شد

جوانان جهادگری که به کمک محرومان کشور می‌روند و داستان ننه زبیده با حضور آنها رقم خورده است به «جشن رمضان» رفتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه «جشن رمضان» شب گذشته میزبان یک گروه جهادی بود و اقدامات و خاطرات این گروه را که با تلاش‌های یک شهید مدافع حرم شکل گرفته بود و در مناطق محروم استان کرمانشاه فعالیت می‌کرد به قاب تلویزیون آورده بود.

حسین مولایی، مجری «جشن رمضان» در ابتدای برنامه اظهار کرد: قصه امشب برای کرمانشاه است اما قهرمانان آن جوانان جنوب شهر هستند. بچه‌های اسلامشهر و پاسگاه نعمت‌آباد این قصه را رقم زده‌اند جوانان جهادگری که به کمک محرومان کشور می‌روند و داستان ننه زبیده با حضور آنها رقم خورده است.

حسین‌یاری‌زاده طلبه مبلغ جهادگر در ادامه بیان کرد: روستای ننه زبیده در کرمانشاه، بخش سر فیروزآباد و به نام روستای پلکانه معروف است که ۴۵ خانواده در آن زندگی می‌کنند.

مرتضی علی‌بیگی، طلبه جهادگر دیگر در برنامه گفت: به ما اطلاع دادند روستایی وجود دارد که وضعیت محرومیت آن از بقیه روستاها بیشتر است وقتی به آنجا رفتیم پسر بچه‌ای روستایی به نام محمد به معرفی خانه‌های محروم آن منطقه می‌پرداخت.

یک عضو دیگر این گروه جهادی با اشاره به محرومیت این روستاها و نبود کوچک‌ترین امکانات گفت: بعد از شناسایی روستای پلکانه پیشنهاد داده شد که برای بی‌بی زبیده ۷۹ ساله از ساکنان روستا منزلی ساخته شود. بعد از ساخت منزل اخرین اروزیش این بود که به زیارت علی بن موسی‌الرضا(ع) برود همه بچه‌های جهادی این گروه برای آخرین آرزوی ننه زبیده بسیج می‌شوند.

ساقی زینتی از بازیگران سینما مهمان دیگر این برنامه بود که به بیان خاطراتی از فعالیت‌های جهادی خود و سایر بازیگران اشاره کرد.

و در انتهای کار از طرف برنامه «جشن رمضان» هدیه سفر به کربلا معلی برای ننه زبیده تعلق می‌گیرد و تندیس اثر انگشت حاج قاسم سلیمانی توسط ساقی زینتی که خود یک جهاد گر است به گروه جهادی تقدیم می‌شود.

برنامه «جشن رمضان» هر شب ماه رمضان ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۱ به صورت زنده از شبکه ۵ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید