کیانی: بزرگان بسکتبال باید اختلاف‌ها را حل کنند

0
25

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

کیانی: بزرگان بسکتبال باید اختلاف‌ها را حل کنند
عکس تزیینی است.

کارشناس بسکتبال ایران گفت: اگر طبق شنیده ها دلیل دعوت نشدن ارسلان کاظمی به تیم ملی اختلافات است، باید با پادرمیانی بزرگترها این مشکل برطرف شود.

قاسم کیانی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم ملی ایران برای حضور در پنجره دوم انتخای کاپ آسیا، توضیح داد: ما از نظر فنی شرایط خوبی داریم اما شرایط موجود بخار کرونا خوب نیست. بازیکنان به لحاظ فنی خوب هستند اما دغدغه اصلی آمادگی جسمانی است. بازیکنان در باشگاه هاست که آماده و در اردوی تیم ملی شرکت می‌کنند، در حال حاضر نمی‌دانم که با توجه به شرایط کرونایی آیا باشگاه ها توانسته اند تمرینات جسمانی را خوب پیش ببرند یا نه؟ همه کشورها این شرایط سخت را دارند اما در ایران این وضعیت سخت تر است.

او افزود: گاها آدم از مسئولان توقع و انتظار دلسوزی بیشتر دارد که متاسفانه عملی نمی‌شود. به هر حال کرونا روی شرایط ایران خصوصا در ورزش از همه کشورها بیشتر تاثیر گذاشت و من فکر می‌کنم اگر باشگاها بازیکنان را به آمادگی جسمانی لازم رسانده باشند در اردوها به هماهنگی کامل می‌رسند چون کادر فنی قطعا برنامه دارد. موضوع مهم در شرایط فعلی آمادگی جسمانی بازیکنان است.

کارشناس بسکتبال ایران در مورد دعوت نشدن ارسلان کاظمی به تیم ملی نیز گفت: به هر حال حق کادر فنی است که نفرات مد نظر خود را انتخاب کند و نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم اما از نظر من ارسلان بازیکن قابلی است و در مقابل نفراتی که انتخاب شده اند هم نفرات خوبی هستند. کادر فنی تصمیم گیرنده نهایی است ولی شنیده می شود اختلافاتی وجود دارد که ارسلان دعوت نمی‌شود، اگر چنین چیزی صحت دارد باید با صحبت و پادرمیانی بزرگان بسکتبال حل شود. در مجموع بازیکنان پست چهار ما از جمله حسن زاده، زنگنه، رستم پور و … خوب هستند و نمی‌توان آنها را نادیده گرفت اما ارسلان هم بازیکن بزرگی است که اگر به خاطر اختلافات دعوت نمی‌شود باید این موضوع برطرف شود.

او در مورد راحت بودن دو بازی پیش روی تیم ملی نیز اظهار کرد: اینکه بسکتبال ایران برتر از عربستان و سوریه است را قبول دارم اما موافق نیستم که بازی‌های راحتی داریم. هر بازی شرایط خاص خود را دارد. اردن هم خیلی بسکتبال خوبی ندارد اما دیده ایم که تیم ملی ایران را اذیت کرده است. به هر حال همه تیم ها تلاش می‌کنند و نباید فکر کنیم حریفان دست و پا بسته می آیند، ضمن اینکه من شنیدم سوریه یک بازیکن خوب هم به تیم خود اضافه کرده است.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید