چه کسی ستاره دربی می‌شود؟

0
19


چه کسی ستاره دربی می‌شود؟

چه کسی ستاره دربی می‌شود؟

در بازی دربی بدون شک یکی از ستاره‌های دو تیم می‌تواند دروازه‌بان باشد؛ رشید مظاهری و حامد لک.

دربی پیش‌رو به نظر می‌رسد جذاب و تهاجمی شود. به این خاطر که استقلال به دنبال تداوم صدرنشینی و قهرمانی نیم‌فصل است و از سویی پرسپولیس هم در سه بازی متوالی اخیر سه تساوی داشته و پیروزی در این دیدار شرایط روحی و روانی پرسپولیس را به روزهای قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا برمی‌گرداند و از سویی موجب می‌شود امتیازات از دست رفته در سه بازی اخیر جبران شود. هر چند یک امتیاز این دیدار می‌تواند برای دو تیم راضی‌کننده باشد اما کسب ۳ امتیاز برای رسیدن به هدف بهتر است به خصوص برای سرخپوشان که از روند پیروزی فاصله گرفته‌اند. 
 
در این بازی بدون شک یکی از ستاره‌های دو تیم می‌تواند دروازه‌بان باشد؛ رشید مظاهری و حامد لک. رشید مظاهری که خیلی زود جای حسین حسینی را در ترکیب ثابت استقلال گرفت، در بازی‌های اخیر این تیم یکی از مهره‌های کلیدی بوده است. دیدید که در بازی با گل‌گهر سیوهای او موجب برتری استقلال شد. رشید انگیزه بالایی برای درخشش در ترکیب استقلال دارد و این به خاطر حضور در اردوی تیم ملی است. او همان‌طور که دروازه استقلال را در رقابت با حسین حسینی از او گرفت، می‌خواهد در تیم ملی هم به مرد شماره یک تبدیل شود اما حامد لک با وجود ارائه بازی‌های خوب برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هنوز به اردوی تیم ملی دعوت نشده است. او حتی به عنوان بهترین دروازه‌بان این بازی‌ها به خاطر سیوهایی که داشت، معرفی شده اما گویی برای متقاعد کردن اسکوچیچ باز هم باید به این روند ادامه دهد و دربی می‌تواند بهانه خوبی برای تغییر دیدگاه سرمربی تیم ملی باشد. 
 
محمود فکری و یحیی گل‌محمدی برای پیروزی در دربی فقط روی ضربات مهاجمان خود حساب نکرده‌اند. آنها انتظار سیوهای درخشان از رشید مظاهری و حامد لک دارند. به خصوص که دروازه‌بانان باتجربه‌ای به‌شمار می‌روند. شاید به نوعی خیال تیم‌های آبی و قرمز از بابت دروازه در این بازی راحت باشد. این موضوع آنها را به ارائه بازی رو به جلو ترغیب خواهد کرد و شاید حتی موجب ارائه بازی بی‌محابا از سوی دو تیم شود. به خصوص پرسپولیس که به ۳ امتیاز این بازی نیاز بیشتری دارد تا به صدر جدول نزدیک‌تر شود.

منبع:معدن

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید