چه زمانی به تراژدی بی توجهی به فرهنگیان پایان می‌دهید؟

0
83

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

 چه زمانی به تراژدی بی توجهی به فرهنگیان پایان می‌دهید؟

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی توجهی نسبت به معلمان و فرهنگیان انتقاد کرد: آقای رئیس جمهور چه زمانی می‌خواهید به تراژدی کم توجهی به آموزش و پرورش و فرهنگیان پایان دهید؟

به گزارش ایسنا، مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: آقای روحانی چه زمانی می‌خواهید این تراژدی غمبار کم توجهی به آموزش و پرورش، خواسته‌های به حق معلمان، مشکلات عدیده آنها در جهت ارتقای منزلت و شأنشان  و رفع دغدغه آنها در خصوص رتبه بندی همسان سازی حقوق بازنشستگان ترمیم حقوق نیروهای خدماتی، تعیین تکلیف استخدام معلمان و تامین به موقع کسری معلمان را به پایان برسانیم؟

وی افزود: تورم و گرانی مشکلات مسکن، اشتغال و کاهش درآمد مردم و بی توجهی  به سیاست‌های اقتصادی کمر مردم را شکسته است. شما از خیلی پیشتر به یک قرارگاه  اقتصادی علمی نیاز داشتید تا اوضاع را اصلاح کند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد:  مشکلات مردم زلزله زده منطقه کندوان میانه همچنان پابرجا است یک چهارم منازل تخریبی هنوز به سرسامان کامل نرسیده است و با توجه به سرمای زودرس منطقه لازم است هر چه سریعتر اقدامات لازم را شاهد باشیم.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید