پورموسوی فعلا در نفت آبادان ماندنی شد

0
11

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


پورموسوی فعلا در نفت آبادان ماندنی شد

پورموسوی فعلا در نفت آبادان ماندنی شد

خروجی جلسه هیات مدیره باشگاه نفت آبادان منتهی به ادامه همکاری با سیروس پورموسوی و مخالفت با جدایی این سرمربی شد.

 سیروس پورموسوی که به دلیل مشکلات مالی این باشگاه و اعتراض بازیکنان به شرایط آن از سمت خود استعفا داده بود، با توجه به خروجی جلسه هیات مدیره در حال حاضر به کار خود در این باشگاه ادامه خواهد داد.

در جلسه امروز هیات مدیره ضمن مخالفت با استعفای سیروس پورموسوی به او وعده داده شد طی روز های آتی بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد. این موضوع باعث شد تا پورموسوی در شرایط کنونی به کار خود در این تیم ادامه دهد، با این حال در صورتی که وعده مسوولان برای پرداختی به بازیکنان محقق نشود، احتمال جدایی قطعی این سرمربی وجود خواهد داشت.

حسن نصراصفهانی رئیس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در گفت و گو با فارس در مورد جلسه امروز هیات مدیره باشگاه با سیروس پورموسوی سرمربی اینطور توضیح داده است: امروز جلسه ای را در آبادان برگزار کردیم و صحبت های سرمربی تیم را شنیدیم. او در مورد برخی مسائل حق دارد و درصدد هستیم مشکلات مالی را حل کنیم. در نهایت پورموسوی با نفت آبادان همکاری اش را ادامه می دهد. در هر صورت فشار در آبادان زیاد هست و همین حتی باعث شده بود تا زمزمه هایی در مورد استعفای علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه هم مطرح شود اما او هم به کارش ادامه می دهد. باشگاه نفت آبادان از سرمربی تیم حمایت کاملی دارد و خواستیم با قدرت به کارش ادامه دهد.

منبع:ورزش۳منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید