پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران در کمترین زمان

0
70

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران در کمترین زمان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: بنیاد شهید مطالبات مراکز خدمات درمانی طرف قرارداد با بیمه را پرداخت کرده و پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران باید به کوتاه‌ترین زمان ممکن برسد. تکریم ایثارگران در گرو رفع مشکلات ایثارگران است.

به گزارش ایسنا،حجت‌الاسلام حسین معصومی در سفر یک روزه به خوشاب و حضور در نشست شورای اداری این شهرستان، بیان کرد: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های مکرر بنیاد با بیمه دی، مقرر شد تا آن دسته از ایثارگرانی که به مراکز غیرطرف قرارداد بیمه دی مراجعه کرده‌اند، باید اسناد را به نمایندگی بیمه دی تحویل و پس از سه روز، هزینه این عزیزان پرداخت شود.

وی به هفته دولت اشاره کرد و گفت: برخی از مناطق در ایران اسلامی وجود داشت که حداقل امکانات را نداشتند، تمامی رشد و پیشرفت ایران اسلامی، پس از انقلاب به وجود آمده و همه دستاوردها را مدیون ایثار ایثارگران هستیم. خدمت به مردم در دین اسلام بسیار پسندیده است و خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران به معنای واقعی یک توفیق الهی است. در ۴۰ سال گذشته، تحریم در نهایت خودش قرار دارد، شیوع ویروس کرونا نیز به آن افزوده شده است، اما خدماتی که امروز نظام، برای مردم انجام می‌دهد و افتتاح پروژه‌هایی که صورت می‌گیرد همه قابل تحسین و تقدیر است.

حجت‌الاسلام معصومی خاطرنشان کرد: اگر فداکاری فرزندان این عزیزان نبود، ممکن بود امنیتی در جامعه نباشد، که من و شما در آن کار کنیم، ایثار شهدا، جانبازان و آزادگان، دشمن را پشت دروازه این کشور سال‌های سال نگه داشته است و امنیت، اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا است.

وی در خصوص اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در شهرستان خوشاب گفت: ۲۱ فرزند شهید و جانباز در این شهرستان کوچک همچنان جویای کار هستند که همت مضاعف مسئولان این شهرستان جهت رفع بیکاری آینده سازان ایران اسلامی را می‌طلبد. در جلسه شورای اداری ایثارگران شهرستان خوشاب طی سال‌های ۹۷ و ۹۸ مصوب شد، بهسازی تمامی گلزارهای تک مزاری، دو مزاری و سه مزاری تا پایان سال ۹۸ به اتمام برسد اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته و در بین شهرستان‌ها در این رابطه خوشاب پایین‌ترین عملکرد را دارد.

وی به خدمات درمانی اشاره کرد و گفت:بنیاد شهید مطالبات مراکز خدمات درمانی طرف قرارداد با بیمه را پرداخت کرده و پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران باید به کوتاه‌ترین زمان ممکن برسد. تکریم ایثارگران در گرو رفع مشکلات ایثارگران است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در این سفر یک روزه با خانواده شهید «سیدمحمد حسینی» و جانباز سرافراز «براتعلی عزتی» نیز دیدار کرد.
 انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید