وقتی تیلور ناشناخته قهرمان المپیک را شکست داد!

0
33

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

وقتی تیلور ناشناخته قهرمان المپیک را شکست داد!

اتحادیه جهانی کشتی فیلم کامل شکست حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور در جام جهانی کرمانشاه را منتشر کرد و نوشت: کشتی گیر آمریکایی برای دومین بار نیز موفق به شکست سوپراستار ایرانی در مجارستان شد.

به گزارش ایسنا، اتحادیه جهانی کشتی از دو پیروزی دیوید تیلور مقابل حسن یزدانی در جام جهانی کرمانشاه ۲۰۱۷ و رقابت های جهانی ۲۰۱۸ تجلیل کرد.

یزدانی در جام جهانی کرمانشاه در حالی که با حمله های مداوم از حریف پیش افتاد در تایم دوم به افت بدنی دچار شد و مقابل چشمان هزاران تماشاگر ایرانی حاضر در سالن در عین ناباوری ضربه فنی شد.

تلخی این شکست برای او به حدی بود که خیلی زود و با چشمانی اشکبار سالن رقابت ها را ترک کرد و در جشن قهرمانی ایران در جام جهانی شرکت نداشت.

اتحادیه جهانی کشتی به دیگر شکست یزدانی مقابله تیلور اشاره کرد و نوشت: تیلور یک سال بعد در رقابت های جهانی مجارستان نیز موفق به شکست سوپراستار ایرانی شد تا پیروزی های خود را به عدد دو برساند.

یزدانی در این ۲ مبارزه در حالی بازنده شد که سعی داشت با شیوه ای مشابه به حریف حمله ور شود و کار را خیلی زود تمام کند اما هر دو مرتبه شکست خورد تا جاییکه در تایم دوم حتی نای بلند شدن از روی تشک را نداشت‌.

یزدانی در هر ۲ مبارزه مقهور آمادگی بدنی تیلور شد ، موضوعی که در صورت بی توجهی به آن می تواند سومین شکست او را اینبار در المپیک توکیو رقم بزند.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید