واکنش های متفاوت به استوری جنجالی وزیر ارتباطات علیه استقلال

0
11

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

واکنش های متفاوت به استوری جنجالی وزیر ارتباطات علیه استقلال

بعد از پایان دربی پایتخت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس محمد جواد آذری جهرمی در یک استوری اینستاگرامی به کری خوانی علیه استقلال پرداخت. وزیر ارتباطات با کنایه به استقلالی ها نوشت: «این دوستاره استقلال سیاره است!»

 بعد از پایان دربی پایتخت با نتیجه یک بر صفر  به سود پرسپولیس محمد جواد آذری جهرمی در یک استوری اینستاگرامی به کری خوانی علیه استقلال پرداخت. وزیر ارتباطات با کنایه به استقلالی ها نوشت: «این دوستاره استقلال سیاره است!»

این استوری وزیر ارتباطات با واکنش های متفاوتی همراه بود:

علی غفار:

علی غفار مدیررسانه ای استقلال در نشست خبری بعداز بازی در این خصوص گفت: «باشگاه استقلال قبل از دربی بیانیه داد و خواستار قضاوت عادلانه بود، اما باز هم حق باشگاه و هواداران تضییع شد. نزدیک به هفت کارشناس نظر به پنالتی روی مهدی قایدی داشتند. ظاهراً آذری جهرمی هم استوری گذاشته و کنایه به ستاره‌های استقلال هم زده است که باشگاه استقلال پیگیر آن خواهد بود.»

فرهاد مجیدی:

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال نیز در خصوص استوری آذری جهرمی وزیر ارتباطات علیه تیم استقلال واکنش نشان داد.

علی لطیفی:

علی لطیفی نیز در این خصوص گفت: اینکه آذری جهرمی طرفدار پرسپولیس است، اشکالی ندارد. مشکل از جایی شروع می‌شود که احساس عموم بر این است که دولت‌مردان از قدرتشان به نفع یک تیم دیگر استفاده می‌کنند. فرهاد مجیدی حق داشت به وزیر اعتراض کند ولی نوع بیان او مناسب نبود.

افشین پیروانی:

افشین پیروانی در این خصوص گفت: از فقیر تا وزیر؛ هرکس می تواند طرفدار پرسپولیس باشد.

سید مجید صدری:

رئیس هیات‌مدیره پرسپولیس به اظهارات مجیدی واکنش نشان داد. وی گفت: باشگاه استقلال عذرخواهی کند.

سید مجید صدری در گفت‌وگویی درباره پیروزی پرسپولیس برابر استقلال اظهار کرد: به همه هواداران خوب و فهیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و امیدوارم همیشه مثل امشب لبشان خندان و شاد باشد. رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره اظهارات فرهاد مجیدی که در اظهارات خود بعد از داربی به محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات توهین کرده بود، گفت: متاسفانه بعد از بازی شاهد این بودیم که آقای مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال به وزیر محترم ارتباطات توهین کردند. من شرمنده هستم یک فردی با این صراحت به وزیر محترم ارتباطات توهین کند. سرمربی استقلال به وزیر محترم جمهوری اسلامی ایران توهین کرده است. ما حق خودمان می‌دانیم برای بی اخلاقی او نسبت به هوادار خودمان، به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شکایت کنیم که شاهد چنین مواردی دیگر نباشیم.

ابراهیم شکوری:

ابراهیم شکوری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس به کری خوانی آذری جهرمی واکنش نشان داد و از او حمایت کرد.

واکنش ابراهیم شکوری به کری‌خوانی وزیر جوان

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید