واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

0
103

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

کیکه ستین، سرمربی بارسلونا می گوید که تیمش در دیدار امشب مقابل اوساسونا شایسته شکست نبوده است….

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که بارسلونا امیدوار بود در بازی امشب مقابل اوساسونا به پیروزی دست پیدا کند و رئال مادرید نیز مقابل ویارئال شکست بخورد یا حداقل متوقف شود اما هیچ کدام از این اتفاقات رخ نداد. در واقع هم بارسا مقابل اوساسونا مغلوب شد و در طرف دیگر رئال مادرید نیز با پیروزی مقابل ویارئال سی و چهارمین قهرمانی خود در لالیگا را جشن گرفت.

سرمربی بارسا یعنی کیکه ستین پس از بازی گفت: ” احساس ما بسیار غم‌انگیز و ناامید کننده است. ما امتیازات زیادی را از دست داده ایم که همین موضوع باعث ایجاد فاصله با حریف مان یعنی رئال مادرید شد. واقعاً نمی فهمم که چرا امروز مقابل اوساسونا شکست خورده و دو گل برابر آنها دریافت کردیم.

شاید اگر ما در بازی های که حق مان شکست نبود، به پیروزی می رسیدیم،حالا لالیگا را از دست نمی‌دادیم. البته انتظار این را هم نداشتم که رئال مادرید در همه مسابقات خود به پیروزی دست پیدا کند.”

ستین در ادامه گفت: ” معتقد هستم که انتقادات باید به سمت همه باشد نه یک نفر اما با این حال فکر می‌کنم که من بیشترین مسئولیت را در این زمینه دارم. اطمینان دارم که ما به تیم متفاوتی تبدیل خواهیم شد و در لیگ قهرمانان اروپا با انگیزه های بسیار بالایی به میدان خواهیم رفت.”

ستین در واکنش به انتقادات لیونل مسی از سبک بازی بارسلونا نیز گفت: ” من با مسی در برخی زمینه‌ها موافق هستم و فکر می‌کنم که باید از خودمان انتقاد کنیم و در بسیاری از مسائل بهتر شویم.”منبع خبر : مدال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید