هشدار جدی استقلال به بازیکنان

0
35

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


هشدار جدی استقلال به بازیکنان

هشدار جدی استقلال به بازیکنان

باشگاه استقلال هشدار داده هر بازیکنی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکند و به ویروس کرونا مبتلا شود با شدیدترین برخورد باشگاه مواجه می شود.

در حالی که در تعطیلات ۱۴ روزه نوروزی که کادر فنی تیم استقلال برای این تیم در نظر گرفت ۱۲ تن از بازیکنان و مربیان تیم دچار بیماری کرونا شده و تأثیر بدنی آن هم در دیدار اول استقلال در لیگ برتر روبه‌روی پیکان دیده شد، باشگاه استقلال در این باره به شدت همه بازیکنان را تهدید کرد. از نزدیکان به باشگاه شنیدیم احمد مددی در صحبتی که در این باره با کادر فنی داشته هشدار داده هر بازیکنی پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با کرونا را آسان گرفته و در این زمینه کوتاهی کند و به ویروس کرونا مبتلا شود با شدیدترین برخوردهای انضباطی باشگاه مواجه شده و جریمه‌ای سنگین برایش در نظر گرفته می‌شود. 

این هشدار جدی در روزهای منتهی به اعزام تیم استقلال به جده عربستان در حالی در گروه استقلالی‌ها منتشر شده است که فرهاد مجیدی هم پیشتر با تأکید بر این موضوع از همه شاگردانش خواسته بود برای حضور حداکثری و صد درصدی در مرحله گروهی در کشور عربستان حتی حاضر نیست یک بازیکن کرونایی داشته باشد. از جمع استقلالی‌ها شنیده می‌شود بازیکنان این تیم تحت تأثیر این هشدارها از زمان پایان بازی با پیکان خودشان را قرنطینه کرده و با کسی در ارتباط نبوده‌اند. ظاهراً هیئت ‌مدیره باشگاه نیز در این باره به مددی اختیار تام داده تا با بازیکنانی که این موضوع مهم را نادیده بگیرند به شدت برخورد کند. پیش از این عنوان شده بود هر بازیکنی کرونا بگیرد ۱۰ درصد از قراردادش را کسر می‌کنند ولی شنیده‌ها حاکی از آن است که این میزان در هشدار جدید افزایش پیدا کرده است.

منبع: خبرورزشیمنبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید