میثاقیان: اینقدر استرس دارم که شب‌ها خوابم نمی‌رود !

0
72

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


میثاقیان: اینقدر استرس دارم که شب‌ها خوابم نمی‌رود !

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی می گوید شرایط فشرده ای در جدول رده بندی مسابقات لیگ یک وجود دارد ولی تیمش با تمام توان و اتحادی که در تیم وجود دارد، برای رسیدن به هدف تلاش می کند….

به گزارش “ورزش سه”، ملوان بندرانزلی توانسته با حضور اکبر میثاقیان نتایج خوبی کسب کند و در آخرین بازی با ۷ گل تیم فوتبال شهرداری تبریز را در هم کوبید تا ۳۴ امتیاز شود و در رتبه چهاردهم جدول رده بندی قرار بگیرد؛ با این حال هنوز فاصله ای ۴ امتیازی با منطقه سقوط، ملوانی ها را تهدید می کند و این همان دلیلی است که خواب راحت را از چشمان اکبر میثاقیان سرمربی باتجربه این تیم گرفته و این مربی با تمام توانش این روزها در حال تمرین برای حفظ این تیم نام آشنا و محبوب در مسابقات لیگ یک کشور است.

گفتگوی ما با میثاقیان را در ادامه بخوانید.

اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که تیمش موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند ۷ گله مقابل شهرداری تبریز شد، در گفتگو با ورزش سه در این مورد بیان کرد: « من به یک هیچ هم راضی بودم.  چون ما دنبال سه امتیاز هستیم ودر جدول شرایط خوبی نداریم. با امتیاز می توانیم بالا برویم. البته شرایط تفاضل گل ما هم خوب نبود که این هفت گل کمک کرد به آنها نزدیک شویم.»
او در ادامه درباه شرایط تیمش  در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها بیان کرد: « الان ما با هر تیمی بازی داریم یا می خواهد قهرمان شود یا در آستانه سقوط است. بازی های تیم ما همه چالشی هستند. باید نظارت وجود داشته باشد.»

میثاقیان با اشاره به نام ملوان حرف هایش را از سر گرفت و گفت: « این تیم هم ملوان است و همه مردم ایران با قلبشان این تیم را دوست دارند. تیم هایی مثل ملوان باید در فوتبال باشند. این ها را برای این می گویم که امیدوارم نظارت بیشتری وجود داشته باشد تا هر تیمی به چیزی که حقش است، برسد.»

میثاقیان درباره بازی با آلومینیوم اراک پرسیدیم که او اینطور واکنش نشان داد: « این بازی ها جذابیت دارد؛ چون ما برای نیفتادن بازی می کنیم و آنها برای سقوط ولی باید نظارت وجود داشته باشد. نه تنها روی بازی های ما، که روی تمام بازی ها.»

میثاقیان در رابطه با دلیل دعواهای پرشماری که در لیگ یک دیده می شود و اینکه احتمالا خودش هم در بازی با آلومینیوم اراک به این ماجراها وارد شود، عنوان کرد: « من آدم با تجربه ای هستم و دعوا نمی‌کنم. این چیز واضحی است. تیم ها یا در حال افتادن هستند یا می خواهند بالا بروند. باید بازی های مدیریت شود.»

اکبر میثاقیان درباره شرایط تیمش در هفته های اخیر اینطور توضیح داد:« واقعا تیم ما تیم خوبی است. ما ۱۰ امتیاز از ۵ بازی آخرمان گرفته ایم. خدا را شکر بچه های متحدی داریم. گل بخوریم، اتحادمان از دست نمی رود. روحیه و ذهنیت بچه ها خوب شده است. بچه ها دیگر نمی خواهند ببازند و نمی خواهند تیمشان بیفتد. می خواهند برای ملوان و مردم انزلی افتخار کسب کنند.»

از مربی ملوان در رابطه با نقش مازیار زارع و پژمان نوری در تیم پرسیدیم که او با تمجید از آنها گفت:« خدایی دمشان گرم. هم پژمان و هم مازیار. واقعا از جان مایه می گذارند. دو جوان لایق هستند که تیم را مدیریت می کنند و ما هم در کنار آنها تلاش می کنیم که باشگاه پایدار بماند.»

او سپس به استرسی اشاره کرد که این روزها برای انجام ماموریتش در انزلی دارد و در این مورد گفت:« واقعا تمام تلاشمان این است که تیم را حفظ کنیم. ما ۱۰ امتیاز از ۵ بازی اخیرمان گرفته ایم ولی اینقدر جدول فشرده است که جای ما تغییری نکرده است. باور کنید اینقدر استرس دارم که شب ها نمی توانم بخوابم.»

حرف های پایانی در رابطه با داوری بود و درباره این موضوع گفت:« داور بازی آقای اکبریان است. ایشان داوری محکم است و در لیگ برتر قضاوت می کند و امیدوارم مثل همیشه قضاوت خوبی در این بازی هم داشته باشد.»منبع خبر : مدال

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید