مولوی عبدالحمید: اگر واکسنی هم باشد بزرگان قوم در مرکز استفاده می کنند !

0
26


مولوی عبدالحمید: اگر واکسنی هم باشد بزرگان قوم در مرکز استفاده می کنند !

امام جمعه اهل سنت زاهدان در ادامه افزود: چرا مسئولان امر، به جز تعداد بسیار محدود، واکسنی را که این روزها در دنیا برای مقابله با کرونا استفاده می شود وارد کشور نمی کنند؟ درحالی که سلامتی ملت در اولویت قرار دارد و از هر چیزی که مسئولین تصور می کنند مهمتر است. سلامتی مردم از تمام مقوله ها حتی از آموزش و تعلیم هم مهمتر است.

مولوی عبدالحمید اظهار داشتند: در بسیاری از کشورها که جمعیت شان بیشتر از جمعیت کشور ماست، مردم در حد وسیع واکسینه شده اند، اما متاسفانه دولت هنوز در این زمینه قدم جدی برنداشته است.

وی افزود : در استان سیستان وبلوچستان که هنوز خبری از واکسن نیست؛ اگرچه این استان یک استان دورافتاده و فراموش شده است و اگر واکسنی هم باشد ابتدا همان بزرگان قوم در مرکز استفاده می کنند. اما درخواست ما آن است که مسئولین امر، همه استان ها را دریابند و به فکر همه ملت باشند.

مولوی عبدالحمید خاطرنشان کرد: ما امروز در وضعیتی نیستیم که سرمایه های کشور را برای کمک به دیگر کشورها و ملت ها هزینه کنیم، بلکه با توجه به اینکه ارزش پول ملی ما به شدت کاهش یافته است، ما در شرایطی قرار داریم که دیگران باید به ما کمک کنند.

تابناک

منبع :
رکنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید