موسوی: مطهری و قایدی فرقی ندارند/ این ۳ امتیاز از نان شب هم واجب‌تر بود

0
95

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

موسوی: مطهری و قایدی فرقی ندارند/ این ۳ امتیاز از نان شب هم واجب‌تر بود

بازیکن پیشین استقلال می‌گوید سبک بازی قایدی و مطهری فرقی ندارد و هر دو می‌توانند در ترکیب این تیم مکمل خوبی برای شیخ دیاباته باشند.

علی موسوی، بازیکن پیشیم استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برد این تیم برابر پارس جنوبی جم بیان کرد: استقلال با توجه به گرمای بوشهر و حساسیت در بالای جدول، بازی خوبی به نمایش گذاشت و توانست از موقعیت‌هایش استفاده کند و ۳ امتیاز مهم گرفت. البته در صحنه‌هایی شانس آورد که گل نخورد. از طرفی می‌توانست روی ضد حملات گل‌های بیشتری هم بزند. هرچند مهم نتیجه مسابقه و کسب سه امتیاز بود. سه امتیازی که از نان شب هم واجب‌تر است.

مهاجم پیشین استقلال درباره عملکرد ارسلان مطهری و نیمکت نشینی قایدی هم توضیح داد: مطهری بازیکن پر انرژی و خوبی است و قایدی با توجه به شناخت بوشهری‌ها از او، روی نیمکت بود. این طرز فکر مربی بود که چه کسی بازی کند. قایدی هم که به زمین آمد، در این چند دقیقه خوب بود. این دو بازیکن فرقی ندارند و هر دو می‌توانند مکمل دیاباته باشند چون هر دو سرعتی هستند.  

موسوی درباره عملکرد فرشید اسماعیلی هم اظهار کرد: اسماعیلی حالا دیگر یک بازیکن با تجربه شده و باید این خصلت را در زمین داشته باشد و با پاس‌هایش تیم را در حالت هجومی قرار بدهد و بازی را به موقع کنترل کند. البته از او بیشتر از این انتظار می‌رود.

او در پاسخ به این پرسش که برای استقلال کسب سهمیه لیگ قهرمانان از طریق جام حذفی راحت تر است یا لیگ، گفت: خیلی فرقی ندارد و استقلال  باید روی تجربه مربی و بازیکنان این دو، سه هفته را بگذراند. هر تیمی باهوش‌تر عمل کند، سهمیه می‌گیرد. مسابقات حدود ۳ ماه تعطیل بود و بدن‌ها آمادگی لازم برای انجام کار تاکتیکی را ندارند. تجربه می‌تواند تیم را به سهمیه آسیا برساند چه در لیگ چه در جام حذفی. ترکیب فعلی استقلال در حمله بد نیست ولی در دفاع متزلزل است. استقلال در ضد حمله شانس آورد گل نخورد. باید در این سه بازی طوری کار کنند که مثل این بازی به حریف موقعیت ندهند. پارس از موقعیت‌هایش استفاده نکرد. 

موسوی در پایان ابراز امیدواری کرد استقلال بتواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید