محفل خاطره گویی «محرم در اسارت» برگزار شد

0
84

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

محفل خاطره گویی «محرم در اسارت» برگزار شد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت:صبر و شکیبایی آزادگان باید الگویی برای سایر اقشار باشد و اینکه بعد از سال‌ها دوری از وطن و خانواده توانستند خود را احیا کنند قابل تحسین و تقدیر هستند.

به گزارش ایسنا، علی واحد صبحبا اشارعهبه اینکه به مناسبت گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی محفل خاطره گویی «محرم در اسارت» در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اردبیل برگزار شد توضیح داد: این محفل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار و از هشت نفر از آزادگان توسط اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تجلیل شد.

وی گفت: ثبت و ضبط خاطرات آزادگان به دلیل جذابیت و اتفاقات خاص دوران اسارت، علاقه‌مندان بسیاری در بین نسل جدید دارد. صبر و شکیبایی آزادگان باید الگویی برای سایر اقشار باشد و اینکه بعد از سال‌ها دوری از وطن و خانواده توانستند خود را احیا کنند قابل تحسین و تقدیر هستند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل یادآور شد: آزادگان در دوران هشت سال دفاع مقدس سختی‌های بسیاری را متحمل شدند و واقعاً نیاز است که ما امروز برای فرزندان آزادگان عزیز توجهی ویژه داشته باشیم و در راستای توجه به موضوع معیشت و اشتغال این عزیزان برنامه‌ ریزی کنیم.

واحد با بیان اینکه وحدت و همدلی و اطاعت از فرامین ولی فقیه در همه صحنه‌ها و پشت سر گذاشتن سختی ها موثر بوده است، گفت: انتظار می‌رود که در سایه مشارکت و همراهی تمامی مسئولان استان زمینه برای کمک به آزادگان فراهم شود.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید