ماجرای برد پیت و زیبایی نگران کننده‌اش

0
29

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

روزی روزگاری برد پیت نگران تأثیر زیبایی خود بر بازیگری‌اش بوده است.


ایران آرت: در ویدیوی تازه‌ای که در قابل برنامه‌ی تلویزیونی “داستان هالیوودی واقعی” (True Hollywood Story) ‌از شبکه‌ی E! روی ایر رفته، کارشناسان از وضعیت روانی “برد پیت” بازیگر ۵۷ ساله برنده‌ی اسکار پس از موفقیت فیلم “تلما و لوییز” (Thelma & Louise) در سال ۱۹۹۱ گفته‌اند.

“کوپر لارنس” روان‌شناس و نویسنده‌ی “فرقه سلبریتی” (Cult of Celebrity) می‌گوید: “او ناگهان تبدیل شد به کسی که دائماً عکسش روی جلد مجله‌ها می‌افتاد و همه می‌خواستند در مورد زندگی اجتماعی او و اینکه به چه کسی قرار می‌گذارد بدانند.”

“دامینیک سنا” کارگردان “کالیفرنیا” (Kalifornia) می‌گوید: “به تازگی فیلم “رودخانه‌ای از میان آن می‌گذرد” (A River Runs Through It‎) را تمام کرده بود و بین آن فیلم و “تلما و لوییز” نگران بود که او را به عنوان یک پسر زیبارو بشناسند. به‌تازگی گفته بود که به دنبال چیزی کاملاً متفاوت است و من فکر کردم: “پسر جان کاش نقش خوبی برایت داشتم.” با برد ملاقات کردم و برداشتی که از شخصیت داشت را دوست داشتم. می‌دانستم که انتخاب درستی است.”

پیت در فیلم “کالیفرنیا” مقابل “جولیت لوییس” بازی کرد که در آن زمان معشوقه‌اش بود.

به گزارش ۳۰نما کارگردان “کالیفرنیا” اضافه می‌کند: “با توجه به اینکه با هم رابطه داشتند، فکر کردم که یا شگفت‌انگیز از آب درمی‌آید یا فاجعه. اما باید به شما بگویم که لذت‌بخش بود. تمامی جزئیات رابطه‌ی میان آن‌ها واقعی احساس می‌شد. به یکدیگر علاقه داشتند و این همه‌چیز را تحت شعاع قرار می‌داد. برد پیت یک روز صبح از راه رسید، وارد تریلرش شد، و وقتی بیرون آمد به شخصیت “ارلی گریس” تبدیل شده بود و این تمام ماجرا بود.”

پیت سال گذشته برای بازی در فیلم “روزی روزگاری در هالیوود” به کارگردانی “کوئنتین تارانتینو” برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. او به‌تازگی در تصاویر پشت صحنه‌ی فیلم اکشن “قطار سریع‌السیر” (Bullet Train) به کارگردانی “دیوید لیچ” بازی کرده است.

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید