قیمت انواع دلار ،یورو ، پون امروز پنجشنبه ۱۹فروردین ۱۴۰۰

0
18

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


قیمت انواع دلار ،یورو ، پون امروز پنجشنبه 19فروردین 1400

قیمت انواع دلار ،یورو ، پون امروز پنجشنبه ۱۹فروردین ۱۴۰۰

قیمت انواع ارز در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ چقدر است؟

دلار امروز، پنجشنبه نوزدهم فروردین در بازار آزاد به قیمت ۲۵ هزار و ۱۷۰ تومان فروخته شد و نرخ فروش هر اسکناس یورو به ۲۹ هزار و  ۸۹۰تومان رسید.

در بازار آزاد صرافی‌ها دلار و یورو را به ترتیب ۲۵ هزار و۷۰ تومان و ۲۹ هزار و ۷۴۰ تومان خریداری کردند. همچنین درهم امارات شش هزار و ۸۷۰ تومان و لیر ترکیه سه هزار و ۹۰  تومان ارزش گذاری شدند.

نرخ انواع ارز امروز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ اعلام شد. در جدول زیر نرخ و قیمت دلار ، قیمت یورو و قیمت پوند امروز پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ را در جدول زیر مشاهده نمایید.

قیمت ها تا ساعت ۴ عصر به روز رسانی می شود.

ارز قیمت فروش(تومان) قیمت خرید(تومان)
دلار ۲۵۱۷۰ ۲۵۰۷۰
یورو ۲۹۸۹۰ ۲۹۷۴۰
درهم امارات ۶۸۵۰ ۶۸۳۰
پوند ۳۴۶۴۰ ۳۴۴۴۰
لیر ترکیه ۳۰۸۵ ۳۰۶۵
یوان چین ۳۸۴۵ ۳۸۲۵

پیش بینی روند بازار ارز در آخر هفته

به گزارش اقتصاد نیوز قیمت دلار در معاملات پشت خطی روز چهارشنبه در مسیر نزولی قرار گرفت. در آخرین ساعات روز چهارشنبه اسکناس آمریکایی حتی زیر مرز ۲۵ هزار تومانی معامله شد.

پیش بینی روند بازار ارز در آخر هفته

اخبار ضد و نقیض روزهای اخیر موجب شده است که دلار رفت و برگشت های قیمتی زیادی را تجربه کند. با این حال، اسکناس آمریکایی هرگز نتوانسته است خود را بالای محدوده ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومانی تثبیت کند و از آن سو در برابر افت به زیر محدوده ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومانی مقاومت کرده است.

برخی معامله گران نیز عنوان می کنند در صورت شروع معاملات هرات زیر مرز ۲۵ هزار تومانی، انتظارات معامله گران داخلی کاهشی تر خواهد شد. تحلیل گران فنی به معامله گران توصیه کرده اند در بازار امروز در محدوده ۲۵ هزار تا ۲۵ هزار ۵۰ تومان فروشنده باشندمنبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید