فیلم | درگیری امروز یاسوج بر سر انتخابات شورای شهر

0
21

فیلم | درگیری امروز یاسوج بر سر انتخابات شورای شهر

درگیری ۲ طایفه در یاسوج بر سر صندوق رای باعث شد نیرو‌های پلیس برای آرام کردن فضای شهر اقدام کنند.
به گزارش جویاخبر، درگیری ۲ طایفه در یاسوج بر سر صندوق رای باعث شد نیرو‌های پلیس برای آرام کردن فضای شهر اقدام کنند. درگیری ۲ طایفه در یاسوج بر سر انتخاب نامزد‌های شورای شهر بود.

به گزارش خبرنگار مردم یاسوج در انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شورای شهر پرشور حضور پیدا کردند. بعد از پایان انتخابات و مشخص شدن آرا، اختلافاتی بین دو طایفه تیرتاجی و تامردای بر سر نماینده هایشان در شورای شهر و آرای انتخابات ایجاد شد.

videojs.addLanguage(‘en’, {“No compatible source was found for this media.”: “مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد.”});
player.one(‘play’, (function(){
$.post(‘/fa/ajax/news/video/47262’,{},function (data) {});
}));

به گزارش خبرنگار درگیری دو طایفه خیلی زود به اوج خود رسید. زن و مرد این دو طایفه با حضور در مقابل فرمانداری با همدیگر درگیر شدند.

وقتی درگیری‌ها به زد و خورد رسید؛ نیرو‌های یگان ویژه پلیس به محل اعزام شدند.

منابع پلیسی در خصوص این درگیری‌ها به خبرنگار رکنا گفتند: درگیری ۲ طایفه در یاسوج از روز گذشته آغاز شده است. علت اصلی؛ اختلاف نظر بین دو کاندیدا بر سر شمارش آرا است. اساسا در استان‌هایی که از نظر قومی و قبیله در وضعیت سنتی تری هستند امکان بروز اینگونه اختلافات در انتخابات شورا‌ها وجود دارد، اما در درگیری ۲ طایفه در یاسوج تا این لحظه مشکل حاد امنیتی گزارش نشده است.

منبع: رکنا

منبع : جویاخبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید