فصل دوم سریال "ملکه شطرنج" ساخته می‌شود؟/ واکنش آنیا تیلور جوی

0
46


آنیا تیلور جوی در پاسخ به این پرسش که تمایل دارد آینده‌ شخصیت “بث هارمن” را چگونه ببیند می‌گوید:‌ اینکه ببینیم بث یک مادر شده بسیار جالب خواهد بود.


ایران آرت: آنیا تیلور جوی هفته‌ گذشته با سریال پربیننده‌ “گامبی وزیر” (The Queen’s Gambit) نت‌فلیکس اولین نامزدی گلدن گلوبش را دریافت کرد. او نامزد گلدن گلوب بهترین بازیگر زن در یک مینی‌سریال و با “اما” (Emma) نامزد بهترین بازیگر زن در یک فیلم کمدی یا موزیکال است و علاوه بر این از طرف صنف بازیگران (SAG) هم با “گامبی وزیر” نامزد دریافت جایزه است. تیلور جوی اگرچه با “گامبی وزیر” در بخش مینی‌سریال رقابت می‌کند اما احتمال تولید فصل دوم آن و بازی دوباره در نقش “بث هارمن” را رد نمی‌کند.

تیلور جوی به “ددلاین” می‌گوید: “اینکه مردم خواستار فصل دوم هستند به‌شدت سورئال و شگفت‌انگیز است. ما هرگز به این موضوع فکر نکرده بودیم، هیچ بحثی در موردش نشده بود. با این حال، در هالیوود هرگز نگویید هرگز.”

او در پاسخ به این پرسش که تمایل دارد آینده‌ی شخصیت “بث هارمن” را چگونه ببیند می‌گوید:‌ “اینکه ببینیم بث یک مادر شده بسیار جالب خواهد بود، حالا که اعتیاد را ترک کرده و نسبت به آن افکار شیطانی که او را به سقوط می‌کشاندند آگاه شده است.”

به گزارش ۳۰نما “اسکات فرانک” پدید‌آورنده‌ سریال و دیگر بازیگران “گامبی وزیر” برای تحقق خواسته‌ تیلور جوی شاید چند سال منتظر بمانند تا اثری شبیه به فیلم “پسرانگی” (Boyhood) خلق کنند. با توجه به اهمیت رابطه‌ی بث با “آلما” (ماریل هلر)، واکاوی مادرانگی او در فصل احتمالی بعدی بدیهی باشد.

نت‌فلیکس پاییز گذشته اعلام کرد که “گامبی وزیر” در چهار هفته‌ی اول توسط ۶۲ میلیون خانوار دیده شده است. تیلور جوی می‌گوید جنبه‌ها داستان‌سرایی سریال سبب شد که فصل اول پربیننده شود: “در مورد شخصیتی که بزرگ‌ترین دشمنش خودش است چیزهایی باید گفت. بسیاری از ما در خانه مانده‌ایم و خودمان را محبوس کرده‌ایم و بسیار بیشتر از گذشته با خودمان مواجهیم، چون پیش‌تر مزاحمت‌هایی برای توجه به خود وجود داشت. وقتی در خانه حبس باشی، به میزان معینی می‌توانی از خودت بگریزی. این چیزی است که در نهایت مردم کمی بیشتر با آن آشنا شده‌اند. سریال پیامی شگفت نیز دارد: حتی اگر نابغه باشی، هنوز به کمک احتیاج داری. با پشتیبانی دیگران کارمان بهتر پیش می‌رود، و به نظر من بث زیبایی حمایت شدن را در نهایت درک می‌کند.”

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید