غوغای جنیفر لوپز در اینستاگرام فارسی؛ سلام جنیفر به ایران!

0
119


غوغای جنیفر لوپز در اینستاگرام فارسی؛ سلام جنیفر به ایران!

غوغای جنیفر لوپز در اینستاگرام فارسی؛ سلام جنیفر به ایران!

جنیفر لوپز در یک لایو اینستاگرامی از ایران نام برد و همین کافی بود تا کاربران ایرانی در فضای مجازی به این خواننده مشهور آمریکایی ابراز…

 روز گذشته جنیفر لوپز خواننده و بازیگر مطرح آمریکایی لایوی در اینستاگرام با مک کانهی، بازیگر ۵۱ ساله آمریکایی داشت.

در جریان این لایو، جنیفر لوپز به ابراز علاقه و سلام یکی از طرفدارانش از ایران واکنش نشان داد و گفت: “سلام ایران!”

ری اکشن جنیفر لوپز با واکنش جالب و مثبتی از سوی کاربران ایرانی در شبکه های مجازی روبرو شده است.

جنیفر لوپز درباره زیبایی‌اش می‌گوید

علاوه بر این، جنیفر لوپز در مصاحبه با مجله People در پاسخ به این سوال که چرا اخیرا به کامنت یکی از مخاطبانش در اینستاگرام که به او گفته بود “مقدار بسیار زیادی بوتاکس داری و این موضوع را به همه بگو” واکنش نشان داده است؛ اظهار داشت: “لطفا مرا یک دروغگو خطاب نکنید. لازم نیست در مورد این چیزها دروغ بگویم. من درباره تمام موارد زندگی ام، بسیار صادق بوده ام. اگر بوتاکس و تزریق داشتم، می گفتم. من نمی خواهم که افراد به دروغ گفتن ادامه دهند و به من بگویند: “دروغ گفتن را تمام کن”! “تو این کار یا آن کار را انجام داده ای”؛ در حالی که این موضوعات صحت ندارند. به همین دلیل، من احساس کردم که باید با روشی دوستانه حقیقت را در جریان بگذارم.

پیشنهاد می شود: جنیفر لوپز: کارگردان از من خواست سینه ام را نشانش بدهم!

یکی از رازهای بزرگ زیبایی من این است که سعی می کنم با دیگران مهربان باشم و بقیه زنان را بالا ببرم. من فکر می کنم به جای پایین کشیدن یکدیگر، مهم است که این کار را انجام دهیم”.

گفته می شود، جنیفر لوپز اخیرا برای نشان دادن نتیجه ماسک های صورت برندش، ویدئویی کوتاه و بدون آرایش از خودش منتشر کرد که یکی از کاربران اینستاگرام خطاب به او نوشت: “آیا می توانم بگویم که ابرو و پیشانی ات زمانی که صحبت می کنی، اصلا تکان نمی خورد. قطعا مقدار زیادی بوتاکس داری. فقط این را بگو!”

 

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید