(عکس و ویدیو) جشن تولد کتایون ریاحی؛ لوکس زیبا و پرشکوه!

0
186(عکس و ویدیو) جشن تولد کتایون ریاحی؛ لوکس زیبا و پرشکوه!

(عکس و ویدیو) جشن تولد کتایون ریاحی؛ لوکس زیبا و پرشکوه!

کتایون ریاحی جشن تولد ۶۰ سالگی خود را در هتل مهر یزد و با حضور دوستان و خانواده اش برگزار کرد.

کتایون ریحایی بازیگر اسبق سینما که بعد از ایفای نقش زلیخا در سریال یوسف پیامبر از دنیای بازیگری خداحافظی کرد جشن تولد ۶۰ سالگی خود را باشکوه و تجمل زیاد در هتل مهر یزد برگزار شد.

در این مراسم علی زند وکیل حضور داشت و چند آهنگ به افتخار کتایون ریاحی به صورت زنده اجرا کرد.


چرا کتایون ریاحی از بازیگری خداحافظی کرد؟

فرج الله سلحشور کارگردان سریال «یوسف پیامبر» در مورد علت کناره گیری ریاحی از بازیگری چنین گفته بود: «خانم ریاحی پس از سریال یوسف پیامبر گفت دیگر نمی‌توانم فضاهای موجود سینما را تحمل کنم و از حرفه بازیگری کناره‌گیری کرد. چون در فیلم حضرت یوسف مسائل معنوی، آرامش، احترام، حیا و حجاب مطرح بود و وی نمی‌توانست صحنه‌های دیگر را تحمل کند، گفت: دیگر نمی‌خواهم کار کنم و می‌خواهم شیرینی سریال یوسف پیامبر در ذائقه من بماند». اما کتایون ریاحی در ۱۵ تیر ۱۳۹۵ با حضور در برنامه خندوانه اعلام کرد که می خواهد با بازیگری بازگردد.

O80005575

کتایون ریاحی و حضور در کنسترت خواننده لس آنجلسی!

در فروردین ۱۳۹۲ نیز تصاویری از کنسرت ابی ، خواننده مشهور ساکن لس آنجلس، منتشر شد که در آن زنی بی حجاب دیده می شد و بسیاری هویت این زن را کتایون ریاحی اعلام کردند هر چند ریاحی خود این خبر را در ابتدا نه تایید و نه تکذیب کرد.

کتایون ریاحی اما بعدها اعلام کرد زن مذکور هیچ ارتباطی به وی نداشته و وی در کنسرت ابی حضور نداشته است. کتایون ریاحی متولد ۱۰ دی ۱۳۴۰، دارای یک فرزند پسر به نام پوریا می‌باشد که دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه موسیقی است. وی همچنین خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است.

 

راز جذابیت کتایون ریاحی در ۶۰ سالگی چیست؟

در هنگام دیدن سریال یوسف پیامبر نکته ای تحسین برانگیز وجود داشت و آن انتخاب او در نقش زلیخا بود! این ستاره محبوب به خاطر داشتن چهره ای شاداب به خوبی از پس جوانی و زیبایی سحرانگیز زلیخا برآمد.

آنچه که بیش از هر چیز در چهره کتایون ریاحی جلب توجه می کند، نگاه گیرا، لبخند مهربان و پوست صافش است. اگر نگاهی به عکس های او بیندازیم، متوجه خواهیم شد که او هیچ گاه در آرایش دچار افراط نمی شود. موهایش را بیشتر اوقات در بالا جمع می کند و از پوشیدن رنگ های روشن و تجربه استایل های متفاوت ترسی به دل راه نمی دهد.

biography-katayoun-riahi-24

 

زیبایی چهره کتایون ریاحی دلایل دیگری نیز دارد که از قلب مهربان و اخلاق خوبش سرچشمه می گیرد. او به انجام تلاش های بشردوستانه معروف است و همه از او به خوبی یاد می کنند. در کنار تمامی این عوامل ورزش، مسافرت و نوشتن را نیز اضافه کنید. احتیاج به گفتن نیست که یک زندگی آرام و به دور از اضطراب تا چه حد می تواند در آرامش روح و زیبایی صورت تاثیرگذار باشد.

این دو بازیگر زیبا، بدون شک عمل های زیبایی انجام داده اند؛ اما بی انصافی خواهد بود که رمز زیبایی و جذابیت آنها را که در دهه ششم عمر خود به سر می برند، تنها یک شاهکار جراحی دانست و نقش ورزش، تغذیه مناسب، سلیقه عالی در آرایش و انتخاب لباس و البته خوش شانسی های ژنتیکی را نادیده گرفت.

 

یکی از مزیت های این بازیگر زیبا لب های طبیعی و زیبایش است. او جنبه طبیعی لب های خود را حفظ می کند و احتیاجی به دادن حجم به آن ندارد. همیشه یا یک رژ کم رنگ و براق یا یک رژ سرخ به لب هایش می زند. کلا این ستاره زیبا هیچ گاه در آرایش زیاده روی نمی کند. موهایش را نیز بیشتر اوقات به سادگی براشینگ می کند و از مدل های عجیب و غریب دوری می ورزد. مونیکا برای این که چشم های بادامیش را زیباتر سازد، از یک سایه دودی تیره استفاده می کند و یک خط چشم نازک مشکی یا قهوه ای می کشد که نگاه او را گیراتر سازد. او به خاطر پوست صافش احتیاجی به استفاده بیش از اندازه از کرم پودر ندارد.منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید