عکس لو رفته دو خواهر آقازاده در اینستاگرام غوغا کرد!

0
47


عکس لو رفته دو خواهر آقازاده در اینستاگرام غوغا کرد!

عکس لو رفته دو خواهر آقازاده در اینستاگرام غوغا کرد!

عکس دو خواهر آقازاده معروف لو رفت.

شایانیوز : عکس های منتشر شده از دو خواهر سینا و ساعد سهیلی در اینستاگرام جنجال به پا کرد. سعید سهیلی اوایل دهه ۶۰ با همسرش مهناز منتظمی ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو فرزند پسر بنام ساعد و سینا و دو دختر بنام سارا و صبا می باشد. در ادامه ما می توانید عکس های این خانواده را در زیر متن مشاهده نمایید:

iisoheili_1583703155


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


بیوگرافی سارا

سارا سهیلی متولد ۲۵ خرداد ۱۳۶۸ در تهران می باشد. او در زمینه بازیگری، گریموری و کارگردانی فعالیت دارد. سارا سهیلی در خانواده ای هنری به دنیا آمد، پدر او  سعید سهیلی(  کارگردان و فیلمنامه نویس ) است و برادرانش ساعد و سینا مهرداد، از بازیگران معروف سینما و تلویزیون می باشند و همچنین خواهرش،  صبا سهیلی نیز در زمینه بازیگری فعالیت دارد.

iisoheili_1578794740

سارا سهیلی فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسیمیباشد و هم زمان با تحصیل در دانشگاه، در انجمن فیلمسازان جوان، در کارگاه های گریم و کارگردانی حضور داشته است. سارا سهیلی فعالیت هنری اش از را نخست، به عنوان گریمور آغاز کرد و در فیلم های چهار انگشتی و ازدواج در زمان اضافی فعالیت داشت.

saba.soheili_1486681722

بیوگرافی صبا 

صبا سهیلی یکی از بازیگران جوان کشورمان است که در تاریخ ۳۰ خرداد سال ۱۳۷۰ در تهران به دنیا آمده است. وی در سه عرصه سینما، تلویزیون و تئاتر فعال است. گفتنی است که صبا کار طراحی هم انجام می دهد و پوستر بسیاری از فیلم ها را او طراحی کرده است. از جمله می توان به پوستر فیلم گشت ارشاد، ازدواج در وقت اضافه و چارچنگولی اشاره کرد که صبا سهیلی طراحی آنها را بر عهده داشته است. این نکته هم قابل اشاره است که صبا در زمینه عکاسی هم دستی بر آتش دارد. در مورد میزان و نوع تحصیلات صبا سهیلی باید بدانید که او دارای مدرک کارشناسی در رشته میکروبیولوژی است.

saba.soheili_1533373342

در مورد خانواده صبا سهیلی بیشتر بدانید

این بازیگر از جمله هنرمندانی است که در خانواده هنرمند پرورش یافته است. او دختر سعید سهیلی است. پدر او از کارگردانان موفق ایرانی به شمار می رود. نام مادر صبا سهیلی مهناز منتظمی است. صبا دارای دو برادر است.

نام برادران صبا سهیلی ساعد سهیلی و سینا مهراد است. گفتنی است که سینا مهراد نام فامیلی خود را تغییر داده است تا «سهیلی» بودن نام خانوادگی او باعث نشود که استعداد هنری او در بازیگری را به پدرش نسبت دهند. از جمله سریالهایی که سینا در آن ایفای نقش کرده است، سریال پدر بود که هر چند این سریال دارای نقاط ضعف متعددی بود اما سینا در نقش خود خوش درخشید. این را هم باید افزود که مخاطبان با وجود این که سینا نام خانوادگی خود را تغییر داده است، اما همچنان حضور او در عرصه بازیگری را به پدرش سعید سهیلی نسبت می دهند!

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید