عکس/ عجیب و واقعی؛ کشف حجاب مجری صداوسیما در ایران

0
18


شیرین صمدی کشف حجاب کرد.

عکس/ عجیب و واقعی؛ کشف حجاب مجری صداوسیما در ایران

شیرین صمدی مجری سابق و صداوسیما و برنامه عصر خانواده با انتشار عکسی بدون حجاب از خود، قید حضور در صداوسیما را به کلی زد. بر خلاف سایر همکاران صمدی، او مهاجرت نکرده و در ایران حضور دارد.

به گزارش وقت صبح، شیرین صمدی که چند صباحی است در برنامه‌های صداوسیما جایی ندارد با انتشار این عکس نوشت: اینم یه عکس در جواب اونهایی که مدام ازم می‌پرسن، دیگه تلویزیون برنامه اجرا نمی‌کنید؟ خودتون نمی‌رید یا ممنوع التصویر هستین؟ و… و… و… و… تمام.

شیرین صمدی در ایران کشف حجاب کرد.

ممنوع التصویری در صداوسیما

صمدی درباره اینکه ممنوع التصویر شده است، بیان کرد: من نه پرسیدم و نه می‌دانم که ممنوع التصویر هستم یا نه، اما به یکی از دوستانی که خیلی به من محبت داشت و دوست داشت در برنامه‌اش حاضر باشم گفته بودند که ایشان ممنوع التصویر نیست اما از او استفاده نکنید.

او که سابقه بازیگری هم در کارنامه‌اش دارد در پاسخ به اینکه می‌خواهد مهاجرت کند، گفت: قصد مهاجرت ندارم و دیگر به بازیگری هم فکر نمی‌کنم. درحال حاضر تا آنجایی که بتوانم سوادم را در زمینه‌های دیگر بالا می‌برم. الان مدیر خلاقیت یک مجموعه خوب و مشاور یک مجموعه دیگر هستم اما درباره آینده‌ای که پیش رو هست شاید فقط بتوانم بگویم که احتمالا زندگی در سفر را انتخاب می‌کنم و مدام در عبور و گذشت هستم.

یا از شهر می‌روم و به یک روستا نقل مکان می‌کنم تا آرامش داشته باشم و خودم باشم و خوشحال باشم.

منبع : وقت صبحارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید