(عکس) بازیگران مجرد سریال ملکه گدایان + بیوگرافی

0
7


(عکس) بازیگران مجرد سریال ملکه گدایان + بیوگرافی

(عکس) بازیگران مجرد سریال ملکه گدایان + بیوگرافی

عکس بازیگران مجرد سریال ملکه گدایان

آرمان درویش «Arman Darvish» هنرپیشه سینما و تلویزیون متولد بیست و نهمین روز از مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در شهر ملایر است. وی در خانواده ای هنری بزرگ شده است مادر ایشان خانم شهناز نصرتی است که در فیلم پسر کشی با پسرش به ایفای نقش پرداخته است. آرمان یک بردادر کوچکتر از خودش به اسم آیت درویش دارد.

berooztarinclip_1613650565_2

شبنم قربانی بازیگر نقش سارا در سریال ملکه گدایان متولد دهه ی ۶۰ در تهران است . هیچ اطلاعاتی از زندگی خصوصی خانم قربانی در دسترس نیست و به محض انتشار اطلاعات بیشتر این بخش از پورتال پندارمووی بروز رسانی خواهد شد.

berooztarinclip_1613650565_3

باران کوثری ۲۵ مهر ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمده و دانش آموختهٔ رشته نمایش از هنرستان سوره است . او فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان و جهانگیر کوثری تهیه کننده ، مجری ، گزارشگر فوتبال و روزنامه نگار میباشد .بهترین بابای دنیا (۱۳۷۰) ساخته داریوش فرهنگ ، نخستین تجربه بازیگری اوست. نقش آفرینی های بعدی وی تا سال ۱۳۸۰ به تمامی در فیلم های مادرش رخشان بنی اعتماد است .

berooztarinclip_1613650565_4

محمدرضا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۶ مرداد ۱۳۶۴ در تهران متولد شد . این بازیگر سینما و تلویزیون دانش آموخته رشته گرافیک است و نقاشی را به صورت حرفه ای ادامه میدهد و به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت با شرکت در کلاس های بازیگری به دنیای هنر راه یافت .

berooztarinclip_1613650565_5

 

یسنا میرطهماسب متولد ۲۸ فروردین ۱۳۷۸ در تهران، بازیگر است . دانشجوی رشته معماری می باشد، در یک خانواده هنرمند پرورش یافت و حالا بدون هیچ تجربه قبلی می خواهد به موفقیت های هومن سیدی و نوید محمدزاده برسد

berooztarinclip_1613650565_6

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید