علت حذف شدن سریال مردم معمولی از اپلیکیشن فیلیمو + فیلم

0
29


علت حذف شدن سریال مردم معمولی از اپلیکیشن فیلیمو

سریال مردم معمولی ، تازه‌ترین سریالِ رامبد جوان که این روزها در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود، دچار یک اتفاق غیر معمولی شد. بنا به اعلام سازندگان این سریال، شش قسمت پخش شده “مردم معمولی”، پس از بررسی نظرات کاربران و مخاطبان، از پلتفرم میزبان حذف شده است.

همچنین تصمیم گرفته شده، سبک ساخت این سریال، تغییراتی گسترده پیدا کند تا با رویکرد تازه، قسمت هفتم، به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار بگیرد.

در بخش دیگری از توضیح سازندگان آمده است: “احترام به سلیقه مخاطبان و نگاه تعاملی، همواره جز دغدغه‌ های عوامل سازنده سریال “مردم معمولی” بوده و از همین رو تصمیم به تغییرات در این سریال نیز در همین راستا صورت گرفته است. قرار است با تغییر اساسی در رویکرد ساخت، از شنبه ۸ خرداد، روزهای شنبه و پنجشنبه پخش شود.

اسامی بازیگران سریال مردم معمولی

رامبد جوان، آتیلا پسیانی، شبنم مقدمی، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی، الناز حبیبی، امیر نوروزی، خسرو پسیانی و شادی کرم‌رودی، بازیگران این سریال هستند.

این سریال با توجه به نوع کمدی آن، نتوانسته است انتظار مخاطبان سریال را برآورده سازد و انتقاداتی سخت هم از طرف منتقدان، به آن وارد شده است.

منبع : وقایع روز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید