صدور ۱۱ هزار و۴۶۷ مورد بارنامه از ملایر به سایر مقاصد کشور

0
37
بارنامه‌های جعلی

رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان ملایر گفت: در طول مهرماه گذشته تعداد ‏بارنامه های صادره از ملایر به سایر مقاصد کشور ۱۱ هزار و۴۶۷ مورد و تعداد اضافه تناژهای ‏صادره برای بازدارندگی از خسارت به جاده ۲۲ فقره بوده است.‏

سیداسماعیل صفوی ‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره سایر اقدامات شاخص اداره راهداری در بخش حمل و نقل مهرماه سالجاری، افزود: در طول ماه گذشته ۳۶۳۴ مورد سفر از ملایر به سایر مقاصد کشور داشتیم و تعداد ۴۲ هزار و۶۴۷ مسافر از ملایر به سایر مقاصد جابه جا شدند و تردد کردند.

وی به صدور ۵۱ فقره پروانه برای بارهای ترافیکی به منظور افزایش ضریب ایمنی در جاده ها و انجام ۴۳۷ فقره معاینه فنی کامیونی و ۵۴ فقره معاینه فنی اتوبوسی اشاره کرد و افزود: میزان تناژ بارهای حمل شده از ملایر به سایر مقاصد کشور ۱۷۱ هزار و ۳۹۳ تن بوده است.

صفوی ‌زاده درباره آمار وسایط نقلیه اعزامی در ستاد اربعین حسینی (ع) به مرز مهران، اظهار کرد: در یک ماه گذشته ناوگان اتوبوسی ملایر ۱۴۳ سفر داشته و ۲۸۶۴ مسافر را جابه جا کردند، ناوگان مینی بوسی ملایر ۱۹ سفر داشته و ۳۰۵ مسافر را جابه جا کردند و ناوگان میدل باس ملایر پنج سفر داشته و ۱۶۰ مسافر را جابه جا کردند.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ملایر به انجام ۲۰ فقره بازدید کمیته ای از مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی، ترمینال ها و آمادگی برای ارائه خدمات به زائران و جایگزینی پنج فقره اتوبوس برای ناوگان دچار نقص فنی در طول محورها اشاره کرد.

وی با بیان اینکه مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی برای ارئه خدمات مطلوب به زائران امام حسین(ع) و امام رضا(ع) آمادگی کامل دارند، خاطرنشان کرد: هماهنگی و برنامه ریزی با مدیریت راه آهن ملایر و آمادگی راه آهن برای برقراری روزانه سه رام قطار از تهران به قم- ملایر- کرمانشاه صورت گرفته است.

انتهای پیام

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید