شهریار مغانلو را به هر شکل ممکن حفظ کنید!

0
55

شهریار مغانلو را به هر شکل ممکن حفظ کنید!

یکی از بازیکنانی که یحیی گل محمدی در گفت‌وگو با مدیران باشگاه پرسپولیس اصرار بر حفظ او دارد، شهریار مغانلو مهاجم بلند بالای این تیم است.شهریار مغانلو که در ابتدای فصل نیز مورد توجه گل‌محمدی بود پس از دریافت رضایت‌نامه‌اش از سانتاکلارای پرتغال با عقد قراردادی قرضی و ۶ ماهه به پرسپولیس پیوست.

عملکرد قابل قبول مغانلو باعث شد تا باشگاه پرسپولیس خواستار تمدید قرارداد این بازیکن شود.‌ از این رو آنها وارد مذاکره با سانتاکلارا شدند تا شرایط جذب دائم او را مطلع شوند. باشگاه سانتاکلارا در آخرین نامه خود اعلام کرد پرسپولیس اولویت این باشگاه برای فروش مغانلو است. این تیم پرتغالی همچنین در نامه به پرسپولیسی‌ها فاش کرده است که یک باشگاه ایرانی دیگر حاضر است برای مغانلو مبلغ بیشتری بپردازد!

مسئولان سانتاکلارا بدون اشاره به جزئیات این پیشنهاد عنوان کرده‌اند باشگاه قطری نیز حاضر است ۶۰۰ هزار دلار برای جذب مهاجم فعلی پرسپولیس هزینه کند. مدیران باشگاه پرتغالی‌ بدون اشاره به مبلغ مورد نظر خود برای فروش دائم مغانلو، از پرسپولیس خواستند تا پیشنهاد خود را برای انتقال اعلام کند.درخواس تی که هنوز از سوی باشگاه پرسپولیس انجام نشده و این باشگاه اساساً چنین مبالغی را نمی‌تواند آن هم برای خرید یک بازیکن ایرانی پرداخت کند.

شهریار مغانلو این روزها در ترکیب تیم پرسپولیس تبدیل به یک مهاجم کلیدی شده است. زوج او با مهدی عبدی برای یحیی گل‌محمدی مثمر ثمر بوده و حالا هر دو طرف، مایل به ادامه همکاری هستند. قرارداد قرضی شهریار مغانلو ۵۰ هزاردلار است؛ عنوان شده که یکی از هواداران باشگاه پرسپولیس این رقم را به باشگاه سانتاکلارا پرداخت کرده است.

اگر پرسپولیس بخواهد رضایت نامه شهریار مغانلو را به صورت دائمی از سانتاکلارا طلب کند آن وقت باید ۱۰ برابر رقمی که برای قرارداد قرضی او پرداخت کرده بپردازد! به عبارت ساده‌تر، سانتاکلارا امیدوار است شهریار مغانلو را با رقم ۵۰۰ هزار دلار بفروشد! الزاماً باشگاهی که شهریار به آن فروخته می‌شود می‌تواند پرسپولیس نباشد، ولی از آنجایی که هم شهریار و هم پرسپولیس از کار کردن با یکدیگر رضایت دارند، پس طبیعی است که سانتاکلارا هدف اولش را پرسپولیس بداند.

در چنین شرایطی آیا باشگاه پرسپولیس می‌تواند خواسته یحیی گل‌محمدی را برآورده کرده و شهریار مغانلو را برای فصل آینده حفظ کند؟

 

منبع خبر : افکار نیوزارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید