شارون استون: نمی‌توانم جلوی پخش فیلم "غریزه اصلی" را بگیرم

0
35


در فیلم “غریزه اصلی” مایکل داگلاس نقش کارآگاهی را بازی می‌کند که توسط مظنون اصلی یک پرونده‌ی قتل با بازی استون اغوا می‌شود.


ایران آرت: شارون استون” اخیراً در مصاحبه با یک برنامه تلویزیونی استرالیایی گفته است که برای جلوگیری از انتشار نسخه ترمیم شده و ۴K “غریزه اصلی” (Basic Instinct) “پل ورهوفن” هیچ قدرتی ندارد.

ورهوفن شخصاً بر ترمیم این نسخه نظارت کرده و به گفته استودیوکانال پخش‌کننده بریتانیایی فیلم، صحنه‌هایی اضافی از استون و “مایکل داگلاس” در آن جای داده است. این نسخه ترمیم شده به مناسبت سی‌امین سالگرد اکران فیلم منتشر خواهد شد.

استون در این مصاحبه می‌گوید برای جلوگیری از انتشار نسخه سانسور نشده “غریزه اصلی” هیچ قدرتی ندارد: “قوانین جدیدی [در اتحادیه بازیگران] وضع شده اما این قوانین وقتی تصویب شدند که من، به عنوان یک زن جوان، در فیلم بازی کردم، و بنابراین در مورد من اعمال نخواهند شد.”

به گزارش ۳۰نما، استون در کتاب خاطرات جدیدش “زیبایی دو بار زیستن” از صحنه جنجالی فیلم “غریزه اصلی” می‌گوید. استون می‌گوید که پس از اکران خصوصی فیلم با کارگردان مشاجره کرده است: “به اتاق آپارات رفتم، به صورت پل سیلی زدم، آن‌‌جا را ترک کردم، سوار ماشینم شدم و با وکیلم “مارتی سینگر” تماس گرفتم. مارتی به من گفت که آن‌ها اجازه نداشته‌اند فیلم را به این شکل منتشر کند. 

در فیلم “غریزه اصلی” مایکل داگلاس نقش کارآگاهی را بازی می‌کند که توسط مظنون اصلی یک پرونده‌ی قتل با بازی استون اغوا می‌شود.

استودیوکانال نسخه ترمیم شده و ۴K “غریزه اصلی” را ۱۶ ژوئن در فرانسه و سپس ۱۷ ژوئن در استرالیا و نیوزلند پخش می‌کند. دیسک‌های بلوری و دی‌وی‌دی این نسخه ۱۴ ژوئن در بریتانیا و ۱۷ ژوئن در آلمان منتشر خواهند شد.

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید