زمان بازی ایران آمریکا در لیگ ملتهای والیبال

0
19
زمان بازی ایران آمریکا در لیگ ملتهای والیبال

تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به مصاف آمریکا می‌رود.

تیم ملی والیبال ایران مهیا می‌شود تا با شروع هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به مصاف آمریکا برود. شاگردان ولادیمیر آلکنو که پیش از این از ۶ بازی موفق به ثبت ۴ پیروزی شده اند فعلا در جدول رده بندی لیگ ملت‌ها در رده ششم ایستاده اند و شرایط مناسبی دارند.

با این حال تقابل با آمریکا در آغاز هفته سوم حساس‌تر از دیدار‌های قبلی است؛ فارغ از اینکه سطح والیبال آمریکا بالاتر از تیم‌های هلند، کانادا، ایتالیا و بلغارستان در این دوره از رقابت‌ها است، وضعیت جدولی این تیم هم به گونه‌ای است که می‌تواند شرایط را برای تیم ملی والیبال ایران سخت کند.

تیم ملی والیبال آمریکا پیش از بازی با ایران از ۶ بازی قبلی اش سه برد دارد و فعلا ۳ پله پایین‌تر از ایران در جدول قرار گرفته اند، ولی پیروزی احتمالی آن‌ها در دیدار رودررو با ایران تعداد برد‌های آن‌ها را با شاگردان آلکنو برابر می‌کند و آن وقت بسته به ست شماری حتی ممکن است آمریکا جای ایران را در جدول رده بندی بگیرد. این در شرایطی است که صربستان هم در جدول رده بندی ۴ برد دارد و فقط به دلیل ست شماری پایین‌تر از ایران ایستاده است؛ پس اگر ایران بازی را به آمریکا واگذار کند و صربستان از رقیب بعدی اش بازی را ببرد آن وقت جایگاه جدولی تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها ممکن است با چند پله سقوط همراه باشد.

تیم ملی والیبال ایران در این دوره از رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به دنبال کسب نتیجه نیست و آنطور که سرمربی جدید این تیم برنامه ریزی کرده، در حال محک زدن بازیکنان و میدان دادن به جوانان برای حضوری بهتر در المپیک توکیو است؛ هدفی که تا به الان ولادیمیر آلکنو روس به آن رسیده است.

بازی تیم ملی والیبال ایران قرار است روز چهارشنبه و از ساعت ۲۰.۳۰ دقیقه برگزار شود.

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید