رازهایی که آزیتا دختر دوم خانواده خرمدین فاش کرد!

0
45


رازهایی که آزیتا دختر دوم خانواده خرمدین فاش کرد!

رازهایی که آزیتا دختر دوم خانواده خرمدین فاش کرد!

برادرم بابک رفتار خوبی با پدر و مادرم نداشت و فردی عصبی بود. همیشه آنها را اذیت می‌کرد. بارها مادرم در این باره با من صحبت کرده‌ بود.

آزیتا دختر دیگر اکبر خرمدین که هنوز مرگ دو عضو خانواده‌اش را باور ندارد، در جریان تحقیقات پلیسی گفت: اصلا از قتل‌هایی که والدینم انجام دادند، خبری نداشتم. برادرم بابک رفتار خوبی با پدر و مادرم نداشت و فردی عصبی بود. همیشه آنها را اذیت می‌کرد. بارها مادرم در این باره با من صحبت کرده‌ بود.

والدین من کمی عصبی بودند و این در خانواده ما ارثی است. اما این عصبانیت به گونه‌ای نبود که دست به این قتل‌ها بزنند. هنوز باورم نمی‌شود آنها قاتل‌اند. افرادی که اظهار نظرهای نادرست می‌کنند به فکر آبروی دیگران نیستند. 

وی افزود: خواهش می‌کنم با آبروی ما بازی نکنید. خواهرم اصلا به من نگفته‌ بود پدرمان او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌است. بعید می‌دانم این موضوع صحت داشته‌باشد. رابطه خانوادگی ما خوب بود و مشکلی نداشتیم. پدرم حتی سه سال قبل به من گفت آرزو رفته شیراز و آنجا ازدواج کرده، بیشتر که پیگیر شدم می‌گفت او به ترکیه رفته است.

خیلی نگران او بودم. نبودنش عجیب بود و می‌ترسیدم در ترکیه بلایی سر او آمده‌ باشد بنابراین چند ماه قبل تصمیم گرفتم به اداره پلیس بروم و ناپدید شدن او را گزارش دهم. وقتی والدینم بازداشت شدند و اعتراف کردند آرزو را کشته‌اند، باورم نشد.

منبع: آخرین خبر

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید