درخواست عجیب چند پیرزن از بازیگر سریال احضار!

0
16

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

درخواست عجیب چند پیرزن از بازیگر سریال احضار!

درخواست عجیب چند پیرزن از بازیگر سریال احضار!

مخاطب باید منتظر غافلگیری جذابی باشد که به همه حدس و گمانه زنی های اشتباه درباره روح محسن کامرانی پایان می دهد.

میلاد میرزایی بازیگر سریال احضار اعتقاد دارد مخاطب باید منتظر غافلگیری جذابی باشد که به همه حدس و گمانه زنی های اشتباه درباره روح محسن کامرانی پایان می دهد.

البته نقدهایی هم به سریال وارد است چون سطح سریال سورئال است و خیلی از مردم با قضاوت این سریال را نگاه می کنند به جای اینکه لذت ببرند بیشتر متمرکز می شوند و دنبال گاف ها و نقاط ضعف می گردند. خیلی شوخی ها با من شد و من به اندازه همان آدم ها به شوخی ها می خندم و از این شوخی ها استقبال می کنم.

شاید باورتان نباشد که خودم هنوز پایان سریال را نمی دانم. می دانم قرار است چه کارهایی بکنم اما برایم جذاب است همه چیز را سرصحنه به صورت داغ و زنده تجربه کنم. آنقدر باید سوار بر قضیه باشیم چیزهایی که به ما گفته می شود بتوانیم آن کارها را به راحتی انجام دهیم ؛ از این جهت کار ما خیلی سخت تر می شود، زمانی فیلمنامه را کامل دست مان داشتیم تمرین می کردیم و الان باید هر زمان روی نقش و شخصیتی که بازی می کنم متمرکز باشم.

به نظر من مخاطب باید منتظریک غافلگیری خیلی جذاب باشد. به خاطر اینکه ۹۹ درصد حدس هایی که مخاطب زده کاملا اشتباه است.

بیشتر راجع به محسن کامرانی همه اشتباه حدس زده اند. مخاطبانی که فکر می کنند روح است یا شیطان؛ اتفاقا هرچه جلوتر برویم خواهی دید که قصه احضار شبیه به سریال های که گفته اند نیست. اجازه نداشته و ندارم چیزی بگویم و اتفاقا هم درست است که مخاطبین باید ببینند و درباره سریال و شخصیت هایش قضاوت کنند، اما این را می توانم بگویم که منتظر اتفاق جذاب تری باشید.

خیلی شوخی ها می شود و استقبال می کنم. مردم ما واقعا خلاق اند و بامزه شوخی می کنند. اما عده ای واقعا این قضیه را جدی گرفته اند و فکر می کنند من میلاد میرزایی می توانم یکسری کارهای ماوراء الطبیعه بکنم.

حتی چند تا خانم سالخورده این درخواست را از من در خیابان داشتند که من مشکلشان رابه این وسیله برطرف کنم . حتی خیلی برایم جالب بود آن قدر همزاد پنداری کردند که برخی به من می گفتند پدر و مادرمان فوت کرده، ای کاش می شد شما بیایید از آنها برای ما خبر بیاورید. واقعا برای ایفای این نقش سعی خودم را کردم که نقشی از خودم به یادگار بگذارم که غیر قابل پیش بینی باشد.

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید