درخواست جدی سرمربی قرمزپوشان

0
7

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

درخواست جدی سرمربی قرمزپوشان

استفانو پیولی می‌گوید شایعه اخراجی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود درست نیست و باید مربیان بیشتر حمایت شوند. استفانو پیولی سرمربی میلان از عملکرد شاگردانش مقابل یوونتوس و پیروزی شیرین تیمش ابراز رضایت کرد.

پیولی پس از برتری شیرین ۳ بر صفر گفت: «فکر نمی کنم که چیزی به عنوان عملکرد بی‌نقص وجود داشته باشد اما ما در این بازی به این مورد خیلی نزدیک شدیم. ما مثل یک تیم بالغ بازی کردیم، مصمم بوده و تمرکز بالایی داشتیم و در یک بازی خیلی مهم و خیلی سخت به پیروزی رسیدیم. میلان هرگز در این ورزشگاه به پیروزی نرسیده بود، بنابراین کسب این نتیجه برای همه ما رضایت‌بخش است.»

پیولی ادامه داد: «ما در حال پایه‌ریزی برای ایجاد تیمی برنده هستیم، این همان چیزی است که برای آن می‌جنگیم. بسیاری از بازیکنان در حال اثبات خود در سطح بالایی هستند، اما واضح است که هر سال شما باید گامی رو به جلو بردارید و پیشرفت کنید. برای این منظوز شما به حمایت بیشتر نیاز دارید. اینکه بعد از هر ناکامی حواشی مربوط به اخراج شما در رسانه‌ها مطرح شود اصلا چیز درستی نیست. به نظر من عملکرد یک مربی را باید در مجموع کاری او مورد ارزیابی قرار داد.»

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید