درخواست جدی بیرانوند؛ به ما واکسن بزنید

0
17

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

درخواست جدی بیرانوند؛ به ما واکسن بزنید

درخواست جدی بیرانوند؛ به ما واکسن بزنید

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی در پیامی که برای برنامه سلام صبح بخیر ارسال کرد از فدراسیون فوتبال خواست به طور جدی به دنبال…

 به تازگی بازیکنان تیم های ملی برای حضور در المپیک و پارا المپیک توکیو واکسن کرونا دریافت کرده اند و حالا علیرضا بیرانوند می گوید بازیکنان تیم ملی فوتبال هم باید این واکسن را دریافت کنند به این خاطر که خرداد ماه تیم ملی باید مهیای حضور در بازی های مقدماتی جام جهانی شود و در صورتی که یکی از بازیکنان مبتلا به کرونا شود آنوقت تیم ملی برای صعود به جام جهانی دچار چالش خواهد شد. 

او در پیامی که برای برنامه سلام صبح بخیر ارسال کرده این چنین گفته است:« به جای ایجاد ستاد کمک به تیم ملی به فکر بازیکنانی باشند که واکسن نزده‌اند. ما خردادماه برای برپایی اردوی آماده سازی به جزیره کیش می‌رویم. خدایی ناکرده اگر یکی از بازیکنان کرونا بگیرد، باید دو هفته قرنطینه شود و عملاً چهار بازی انتخابی جام جهانی در بحرین را از دست می‌دهد.من با آقای قنبرزاده (دبیر کل فدراسیون فوتبال)، پزشک تیم ملی و مترجم اسکوچیچ صحبت کردم. به جای اینکه به فکر اردو در کیش باشند فکری به حال واکسن بازیکنان تیم ملی کنند که وقتی به اردو می آیند، همه واکسن زده باشند.من، علی قلی زاده، کاوه رضایی و میلاد محمدی که در بلژیک هستیم واکسن نزده‌ایم. تا الان فقط بازیکنانی که در قطر بازی می‌کنند و شاید سردار آزمون (روسیه) واکسن زده باشند. هیچ بازیکن دیگری واکسن نزده است.»

بیرانوند در ادامه حرف هایش گفت:«برای بازی با سوریه ما پنج روز در اتاق‌هایمان بودیم چون تست کرونای سه بازیکن مثبت شده بود. از ترس اینکه کرونا نگیریم در اتاق قرنطینه بودیم و حتی غذای ما را بعد از تمرین در اتاق می‌گذاشتند.خیلی سختی کشیدیم و پروتکل‌های بهداشتی را خیلی رعایت کردیم. فکر و ذکر فدراسیون فوتبال باید این باشد که بازیکنانی که قرار است به بحرین بروند، واکسن بزنند. شرایط خیلی سخت است.»

گفتنی است تیم ملی به بهانه حضور در بحرین به منظور بازی های مقدماتی جام جهانی از ۴ تا ۱۰ خرداد در کیش اردو می زند و بعد از این راهی شهر منامه خواهد شد.

منبع:ورزش۳

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید