درخواست افسانه بایگان برای بازگشت هنرمند سرشناس به ایران/ عکس

0
24

افسانه بایگان نوشت: دلخوش دارم که شرایط و فضای فکری و فرهنگی و آزاداندیشی به گونه‌ای رقم بخورد که با حفظ کرامت و جایگاه ویژه استاد بهرام بیضایی در ساحت هنر و اندیشه، بزودی شاهد حضور فعال ایشان در ایران عزیز باشیم.


ایران آرت: پس از آنکه محمد معتمدی خواستار بازگشت شهرام‌ شب‌پره و بهرنگ علوی خواستار بازگشت بهروز وثوقی به ایران شدند، افسانه بایگان نیز درخواست مشابهی را برای بازگشت بهرام بیضایی به وطن ارائه کرد.

به گزارش ایران‌آرت، بایگان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “در پی اخبار حدیدی که اینروزها میشنویم از بازگشت هنرمندان عزیز‌ی که به ناچار جلای وطن کرده بودند،دلخوش دارم که شرایط و فضای فکری و فرهنگی و آزاداندیشی به گونه ای رقم بخورد که با حفظ کرامت و جایگاه ویژه استاد بهرام بیضایی در ساحت هنر و اندیشه ،بزودی شاهد حضور فعال ایشان در ایران عزیز باشیم و جوانان ما بتوانند از این چشمهٔ زلال معرفت بهره مند شوند.آمین”

256

روز گذشته رئیس مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور اعلام کرد با هماهنگی‌های انجام شده با مسئولان کشور، بازگشت هنرمندان ساکن خارج از کشور به وطن بلامانع است.

سید مجید حلاج‌زاده اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده با مسئولان کشور همه هنرمندان، خوانندگان و ورزشکاران خارج از کشور از جمله بهروز وثوقی برای آمدن و ماندن در ایران هیچ مانعی ندارند و بستر بازگشت آنها مهیا شده است.

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید