دانلود قسمت دوازدهم سریال می خواهم زنده بمانم / قسمت ۱۲

0
11

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

دانلود قسمت دوازدهم سریال می خواهم زنده بمانم / قسمت 12

دانلود قسمت دوازدهم سریال می خواهم زنده بمانم / قسمت ۱۲

دوازدهمین قسمت از سریال می خواهم زنده بمانم دوشنبه بیستم اردیبهشت به صورت اختصاصی از سایت فیلمیو منتشر خواهد شد.

دوازدهمین قسمت از سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته دوشنبه بیستم اردیبهشت به صورت اختصاصی از سایت فیلمیو منتشر خواهد شد.

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت دوازدهمین سریال می خواهم زنده بمانم اینجا کلیک کنید

در قسمت یازدهم مفتاح از عماد خواست که کار کاوه را تمام کند اما عماد از دستور سرپیچی کرد. به همین دلیل مفتاح بازی دیگری راه انداخت. یک هفت تیر و یک تیر و عماد و کاوه ای که باید به نوبت ماشه را می چکاندند. تا فقط یکی از آن ها زنده بماند. 

در سویی دیگر شایگان فهمید که فرخی برای به دام انداختن او مصمم است و خریدنی هم نیست. او از دشتی خواست که این خطر را خودش با حذف فرخی رفع کند اما دشتی هم در مقابل چنین پیشنهادی جلوی شایگان ایستاد و خشمش را بیرون ریخت. فرخی یادگار دوست و برادر دشتی است و به این سادگی ها نمی توانست از او بگذرد.

قسمت یازدهم سریال می خواهم زنده بمانم نیز جذاب و پر کشش پیش رفت. ماجرای فرخی و شایگان از یک سو و ماجرای کاوه و عماد از سویی دیگر هر کدام تا سر حد جان شخصیت ها جلو می روند و کارد را به استخوانشان می رسانند.

اما باید دید که کاوه و عماد بعد از مرگ مفتاح و رها شدن از مخمصه ای که در آن بودند با ۲۰ کیلو تریاک در دستشان و آزادی ای که دوباره به دست آورده اند چه می کنند. بعد از مرگ مفتاح حالا روشن کردن تکلیف تریاک ها تنها دغدغه ی آن ها خواهد بود و از سویی هم کاوه برای رسیدن به شیوا راه دشواری در پیش دارد.

در یازده قسمت گذشته با این که هنوز تقابل اصلی بین شایگان با فرخی یا نادر صورت نگرفته است و کم کم این رویارویی شکلی علنی پیدا می کند اما سریال می خواهم زنده بمانم هیچ چیز از جذابیت کم نداشته است و داستانش در هر قسمت پر کشش پیش رفته است.

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید