دانشکده فنی و مهندسی دامغان به نام شهید «هادی شجاع» نامگذاری شد

0
54
طهرانچی

دانشکده فنی و مهندسی واحد دامغان به نام شهید مدافع حرم «هادی شجاع» نامگذاری شد

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچیرئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در واحد دامغان، دانشکده فنی و مهندسی این واحد دانشگاهی را به نام شهید مدافع حرم «هادی شجاع» نامگذاری کرد.

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز در سفری یک روزه به استان سمنان، ساختمان دانشکده فنی و مهندسی واحد دامغان را به نام شهید مدافع حرم «هادی شجاع» نامگذاری کرد.

دکتر طهرانچی در بدو ورود با حضور در مزار شهدای گمنام واحد دامغان، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی، با آرمان‌های قهرمانان دفاع مقدس تجدید میثاق کرد.

در ادامه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان طی مراسمی با حضور دکتر طهرانچی و خانواده شهید هادی شجاع، به نام این شهید مدافع حرم نامگذاری شد.

شهید هادی شجاع دانش‌آموخته نقشه‌کشی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بود که در سال ۱۳۹۴ در حالی که تنها ۱۰ روز از ازدواجش می گذشت، برای پاسداری از حرم حضرت زینب (س) به سوریه رفت و در جنوب غرب حلب به شهادت رسید.

همچنین دکتر طهرانچی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان و مرکز تحقیقات پسته بازدید به عمل آورد.

مهندس احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس احمد صالحی آرا سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران، دکتر عبدالله خالصی دوست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و دکتر نعمت‌الله نعمتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان، دکتر طهرانچی را در این بازدید همراهی کردند.

افتتاح مرکز تحقیقات تولید و فناوری گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از دیگر برنامه‌های سفر دکتر طهرانچی به دامغان خواهد بود.

همچنین دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این بازدید و افتتاح، دکتر طهرانچی را همراهی کرد.

حضور و سخنرانی در اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت، برنامه پایانی سفر یک‌روزه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به دامغان است.

انتهای پیام

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید