دانشجویان دانشگاه تهران صاحب “کیوسک نشریات” می‌شوند

0
33
سردر دانشگاه تهران

معاون فرهنگی دانشگاه تهران از افتتاح "کیوسک نشریات" دانشجویی در این دانشگاه تا پایان آبان ماه جاری خبر داد.

دکتر مجید سرسنگی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: کیوسک نشریات دانشجویان دانشگاه تهران که برنامه راه‌اندازی آن از چند سال پیش طراحی شده بود،‌ تا پایان آبان ماه جاری در ضلع شرقی پردیس مرکزی دانشگاه افتتاح خواهد شد. در واقع تأسیس سرای نشریات دانشجویی در جهت اقدامات معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در حوزه تقویت و توسعه نشریات دانشجویی است.

وی در ادامه تصریح کرد: کیوسک نشریات دانشگاه تهران توسط دانشجویان این دانشگاه اداره خواهند شد و مسئولان دانشگاه به جز فراهم آوردن امکانات زیرساختی،‌ هیچ نقشی در اداره و مدیریت آن اعمال نخواهند کرد.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران همچنین خاطرنشان کرد: در واقع کیوسک نشریات دانشجویی دانشگاه تهران یک فضا یا پاتوق فرهنگی را به منظور عرضه نشریات تولید دانشجویان فراهم می کند و دانشجویان می‌توانند در اوقات فراغت خود با برگزاری نشست‌هایی در خصوص مباحث فرهنگی بحث و گفت‌وگو کنند. در بخش بیرونی این کیوسک فضایی برای گردهم نشینی دانشجویان ایجاد خواهند شد.

دکتر سرسنگی همچنین تاکید کرد: قیمت نشریات عرضه شده در کیوسک به مدیران نشریات دانشجویی بستگی دارد. با توجه به اینکه در حال حاضر ما ۳۵۰ نشریه دانشجویی در کل دانشگاه داریم امیدواریم این نشریات به گونه‌ای ارائه شوند که با استقبال خوب دانشجویان مواجه شود.

انتهای پیام

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید