خراسان جنوبی کمترین میزان انحراف را در طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری دارد

0
57

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

خراسان جنوبی کمترین میزان انحراف را در طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری دارد

ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی از موفقیت استان در کسب کمترین میزان انحراف در طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری خبر داد.

مشیرالحق عابدی، امروز پنج شنبه ۲۰ شهریور در پانزدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال روستایی و عشایری گفت: این موفقیت در پی نظارت‌های مستمر فرمانداران به عنوان رؤسای کمیته‌ها در شهرستان‌ها و دقت نظر ویژه ناظران و بازرسان این طرح‌ها در سطح استان رقم خورده است.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: نتایج ارزیابی‌های صورت گرفته در سطح ملی، بیانگر این واقعیت است که خراسان‌جنوبی در طرح های اشتغال روستایی و عشایری، کمترین میزان انحراف را در بین استان‌های کشور داشته است.

وی تصریح کرد: کمترین میزان انحراف در عدم اجرای طرح، عدم تحقق بیمه افراد، پیشرفت فیزیکی مطلوب طرح‌ها و همچنین عدم مشمولیت ماده ۷ قانون خدمات کشوری از جمله مواردی است که در این ارزیابی‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی به تشریح اقدامات انجام شده در زمینه اشتغال روستایی و عشایری پرداخت و گفت: تاکنون برای ۲ هزار و ۸۷۱ طرح، تسهیلات پرداخت شده است.

عابدی با تأکید بر اینکه این طرح‌ها در ۱۱ شهرستان استان اجرایی شده، خاطرنشان کرد: حجم تسهیلات پرداخت شده برای این تعداد طرح، ۳۷۰ میلیارد تومان بوده است.

وی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری، برای ۶۷۶۴ نفر شغل ایجاد شده است.

شهرستان‌های بیرجند با ۴۰۱ مورد و درمیان با ۱۲۱ مورد، بیشترین و کمترین طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری را در سطح استان به خود اختصاص داده‌اند.

انتهای پیام منبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید