خبر خوش برای بازیکنان پرسپولیس

0
21


خبر خوش برای بازیکنان پرسپولیس

ستاره های پرسپولیس که قراردادشان با این تیم روبه اتمام است اعلام کرده اند تا تسویه حساب در این فصل حاضر به تمدید قرارداد نخواهند شد.


هیات مدیره باشگاه پرسپولیس چه پاداش ویژه‌ای را برای شاگردان یحیی گل‌محمدی در نظر گرفته است؟

حتما در جریان هستید که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیروز در تمرین شاگردان یحیی حاضر شد و به آنها اعلام کرد قرار شد که هر برد این تیم در سه بازی آینده، پاداش ویژه‌ای برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ به همراه داشته باشد.

پرسپو‌لیس در صورت پیروزی در هر سه بازی‌ آینده‌اش بدون توجه به اتفاقاتی که در بازی سپاهان مقابل حریفانش می‌افتد، قهرمان لیگ خواهد شد و برای پنجمین فصل متوالی با جام قهرمانی لیگ برتر عکس یادگاری خواهد گرفت.

شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که طبق تصویب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، شاگردان یحیی بابت برد در هر دیدار ۲۰ میلیون تومان پاداش دریافت خواهند کرد.

گفته می‌شود در صورتی که قهرمانی لیگ به هفته آخر کشیده شود و پرسپولیس برای قهرمانی، چاره‌ای جز پیروزی مقابل پیکان نداشته باشد، هیات مدیره پرسپولیس پاداش بیشتری برای یحیی گل‌محمدی و تیمش در نظر خواهد گرفت.

قرار است این پاداش، یک روز بعد از هر بازی پرسپولیس به حساب قرمزها واریز شود تا آنها با انگیزه بیشتری به دنبال رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی‌شان در لیگ برتر باشند.

 

منبع خبر : افکار نیوزارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید