حمایت ویژه بازیکنان نفت آبادان از پورموسوی

0
24

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :


حمایت ویژه بازیکنان نفت آبادان از پورموسوی

حمایت ویژه بازیکنان نفت آبادان از پورموسوی

بازیکنان صنعت نفت آبادان با توجه به استعفای سرمربی خود به حمایت از وی پرداختند و از مسوولان استانی خواستند توجه بیشتری در راستای موفقیت…

 سیروس پورموسوی شب گذشته به واسطه مشکلات مالی حل نشده این باشگاه و عدم توجه مدیران استانی ترجیح داد از سمت سرمربیگری این باشگاه کنار برود و استعفای خود را به مدیران تیم ارائه داد. موضوعی که اکنون با واکنش بازیکنان این تیم و حمایت دسته جمعی آنها در صفحه شخصی‌شان همراه شده و آنها با قرار دادن تصویر و نوشته‌ای در این راستا خواهان این شده‌اند تا با حفظ سیروس پورموسوی، مدیران استانی به حمایت از باشگاه برای دستیابی به نتایج مطلوب در آینده کمک کنند.

در این پست اینطور آمده است: امیدواریم یک بار برای همیشه دغدغه واقعی مسوولان استانی باشگاه بزرگ صنعت نفت آبادان و خصوصا هوادارانش باشد؛ فصل را با مشکلات بزرگی آغاز کردیم و اما به عنوان یک ورزشکار با واژه تعهد بیگانه نبودیم. تعهد داشتیم به این پیراهن و این مردم و تا جایی که می‌توانستیم جنگیدیم. در روزهایی که دیگر تیم‌ها با پیشنهادهای بالا سعی در تقویت تیم خود داشتند، ما تنها به وعده‌ها دلخوش بودیم و البته همانطور که گفتیم با واژه تعهد بیگانه نبودیم و آن را سرلوحه کارمان قرار دادیم. جای منت نیست و هیچ‌وقت هم منتی روی هوادار که بزرگترین دلخوشی ماست نخواهد بود که ما هم در ابتدای فصل علیرغم پیشنهاداتی که وجود داشت تنها به واسطه درخواست آقای پورموسوی از پیشنهادات چشم‌پوشی کردیم تا به هدفی بزرگ برسیم. شکر خدا که در بیشتر مقطع فصل در بالای جدول و جایی که شایسته این هوادار است حضور داشتیم اما نشد و شاید نخواستند و نخواستید…

 

 

امروز آقای پورموسوی که قطعا سهم زیادی در انسجام تیمی و موفقیت آن داشتند تنها به واسطه کمک به باشگاه استعفا دادند تا نگران آینده باشیم. نگران هواداری که با تمام مشکلات تنها دلخوشی‌اش رنگ زرد این پیراهن است و مشکلاتش را فریاد نمی‌زند و فقط می‌گوید:« آبودان برزیلته»

کاش مسوولان هم کمی تعهد و عرق را بیشتر کنند و با فراهم کردن امکانات و حل مشکلات همه ما در کنار آقای پورموسوی بار دیگر فریاد بزنیم: « آبودان برزیلته»

منبع:ورزش۳منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید