حفظ تعادل مهمترین هدف پرسپولیس در نقل و انتقالات

0
31


حفظ تعادل مهمترین هدف پرسپولیس در نقل و انتقالات

حفظ تعادل مهمترین هدف پرسپولیس در نقل و انتقالات

سرخپوشان که در این فصل بازیکنان کلیدی خود را را در نقل وانتقالات تابستانی از دست دادند.

 سرخپوشان که در این فصل بازیکنان کلیدی خود را را در نقل وانتقالات تابستانی از دست دادند. منتظر نقل و انتقالات زمستانی برای شکار ستاره های تاثیر گذار لیگ بودند، اما صحبت های یحیی بیانگر آن است که پرسپولیس تمایل زیادی برای جذب ستارهای لیگ ندارد.

به گزارش شفقنا ورزشی، با توجه به اینکه پرسپولیس در جام باشگاههای آسیا با ستارهای تاثیرگذار خود توانست به فینال راه یابد و نایب قهرمانی این جام را به دست آورد. انتظار هوادارن از این تیم در این فصل بیشتر شده است و آیا پرسپولیس می تواند با این تیمی که یحیی بعداز از دست دادن ستاره هایش بسته حرفی برای گفتن در جام باشگاهها و نیم فصل دوم برای قهرمانی در لیگ داشته باشد یانه.

آیا یحیی می تواند در نقل و انتقالات زمستانی با جذب بازیکنان مدنظرش، بار دیگر تیم قدرتمندی را روانه مسابقات و خصوصا لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۱ کند.انگیزه های یحیی برای این هدف باعث شد تا آنها در اولین گام خیلی زود با مهدی ترابی به توافق دست یابند و این ستاره تکنیکی و ملی پوش را بار دیگر به خدمت بگیرند.اما گفته می‌شود پرسپولیس برای اولین‌بار طی سالیان اخیر برنامه ویژه‌ای برای این نقل وانتقالات دارد و قصد دارد لیست مازاد خود را در نقل و انتقالات زمستانی به صورت معاوضه با بازیکنان مدنظر مطرح کند تا از این حیث به خواسته خود برای جذب بازیکنان مدنظر نیز نزدیک شود.

ولی یحیی می گوید در نیم فصل خیلی به جذب بازیکن جدید نیاز نداریم. این مغایر با گفته های میانه فصل وی می باشد و آیا یحیی همچنان  از کمبودها و‌خالی شدن تیم از بازیکن گله داشت؟ نه. او هوشیارانه حرف زد و شاید با این حرفها منافع باشگاه را در نظر داشته باشد. یحیی می گوید:

الان که نمی‌شود روی اسامی صحبت کرد و گرفتن بازیکن هم واقعا سخت است چون همگی قرارداد دارند. بازیکنی مثل مهدی ترابی به هر حال قرارداد نداشت و ما باید بتوانیم همچین بازیکنانی را جذب کنیم. خداراشکر ترابی را گرفتیم و بازیکنان کنونی هم نشان دادند که باکیفیت هستند و باید همینطوری جلو برویم و ببینیم چه کسانی را می‌توانیم جذب کنیم. ما شاید زیاد هم بازیکن احتیاج نداریم.

بامغانلو هم همان اول فصل هم صحبت کردیم و دنبالش بودیم و الان هم شرایطش از نظر مالی شرایط سختی است و به باشگاه خیلی فشار می‌آید برای جذب او. پیشنهاد او سنگین بود و در شرایط کنونی برای ما خیلی سخت است. این برای باشگاه ما خیلی مقدور نیست.درباره ایمان سلیمی اصلا صحبتی نشده. با بازیکنان شهرخودرو صحبت کردیم ابتدای فصل اما آن ها قرارداد دارند و باید هزینه بالایی را برایشان پرداخت کنیم و خیلی سخت است. باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد و باید ببینیم بر اساس نیاز می‌توانیم بازیکن بخریم یا نه.متاسفانه اجازه ندادند که آل کثیر تمرین کند، نامه هم زدیم اما امکانش نیست که حتی در تمرینات گروهی هم شرکت کند و از ۱۳ فروردین می‌تواند در تمرین شرکت کند.

صحبت های یحیی و شکوری بیانگر آن است که باشگاه چندان تمایل برای جذب بازیکنان جدید ندارد چرا که اکثر بازیکنان قرارداد دارند و می خواهند بازیکنی را جذب کنند که بدون قرارداد باشد و با توجه به اینکه دو تا از بازیکنان این تیم دوران مصدومیت خودر پیش رو گذاشتند و در تمرینات شرکت می کنند و می توانند به ترکیب برگردند و با توجه به بازگشت عیسی آل کثیر وانصاری، مهمترین هدف پرسپولیس حفظ تعادل در نقل وانتقالات خواهد بود.

 

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید