حضور ۱۰۰ درصدی دانش‌آموزان در برخی مدارس کارون

0
51

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

حضور ۱۰۰ درصدی دانش‌آموزان در برخی مدارس کارون
عکس از آرشیو

ایسنا/خوزستان فرماندار شهرستان کارون با بیان اینکه به دلیل اینکه بیشتر خانواده‌ها امکان تهیه تبلت و گوشی برای فرزندان خود ندارند، مجبور شده‌اند آن‌ها را به مدارس بفرستند، گفت: حضور دانش آموزان در برخی مدارس این شهرستان ۱۰۰ درصدی است.

معصومه خنفری در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که امروز (۱۶ مهر) در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ما بیش از ۳۸ هزار دانش آموز، ۲۱۰ مدرسه با ۱۴۰ ساختمان و هزار و ۷۰۲ پرسنل آموزشی در شهرستان کارون داریم. بیشتر کلاس‌های درس به صورت مجازی است اما در شهرستان کارون به دلیل اینکه اکثر خانواده‌ها امکان تهیه تبلت و گوشی برای فرزندان خود ندارند، مجبور شده‌اند فرزندان را به مدارس بفرستند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: حضور دانش آموزان در برخی مدارس ۱۰۰ درصدی است و هرچه منطقه محروم تر و خانواده‌ها بی بضاعت‌تر باشند، حضور دانش آموزان در مدارس بیشتر است.

فرماندار شهرستان کارون گفت: لوله‌های نفت از طول و عرض شهرستان کارون می‌گذرد و قابل شمارش نیست اما شاهد این هستیم که در برخی مناطق این شهرستان مدرسه نداریم. شرکت نفت مسئولیت اجتماعی خود را با توزیع لوازم التحریر ایفا می‌کند و آن را رفع مسئولیت تلقی می‌کند. در ابتدا کمک‌هایی از شرکت‌های نفتی دریافت می‌کردیم اما مدتی است به بهانه مسائل اقتصادی، کمک‌های خود را قطع کرده اند.

خنفری در پایان گفت: کارون حاشیه شهر اهواز بود و آن را جدا کردند و آن را شهرستان کارون نامیدند؛ شهرستانی که بسیار ضعیف و بضاعت مالی آن بسیار ناچیز است. باید به شهرستان کارون کمک شود و شرکت‌های نفت منطقه به مردم کمک کنند.

انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید