حضور مادر علی انصاریان در سکانسی از سریال سرزده /فیلم

0
26

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

حضور مادر علی انصاریان در سکانسی از سریال سرزده /فیلم

سریال سرزده با حضور علی انصاریان و مادرش در شب های قدر ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه ۱ سیما پخش می شود.سریال سرزده با حضور علی انصاریان و مادرش در شب های قدر ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه ۱ سیما پخش می شود.

علی انصاریان متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۶ در تهران، فوتبالیست بازیگر ایرانی بود. او ابتدا بازیکن فوتبال بود سپس خواننده شد و بعد وارد حرفه بازیگری شد ویی سابقه بازی در پرسپولیس و همینطور استقلال را دارد انصاریان ۶ بازی ملی در کارنامه خود دارد. 

علی انصاریان هرگز ازدواج نکرد وی عنوان کرده که برای اینکه مادرش را تنها نگذارد به زندگی متأهلی وارد نشده است اما چندی پیش عکسی به عنوان همسرش در رسانه‌ها منتشر شده که گویا عکس خواهرش بود. او گفته بود که شرطش برای ازدواج این است که خانه‌ای بگیرد و مادرش را در طبقه بالای خود سکونت دهد تا همیشه بالای سرش باشد.

علی انصاریان که به کرونا مبتلا شده بود دوم بهمن به دلیل وخامت حال به بیمارستان منتقل شد. پس از چندی وضعیت جسمانی انصاریان به شکلی امیدوار کننده تغییر کرده بود اما متأسفانه در ساعات آخر روز دوشنبه ۱۳ بهمن شرایط به شکلی شد که تیم پزشکی وی را به خواب مصنوعی برد پس از روزها مبارزه با بیماری کرونا، ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ در گذشت.

 

 

 

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید