حضور اسنوکرباز ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان/ واحدی: شب‌ها تمرین می‌کنم

0
87

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

حضور اسنوکرباز ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان/ واحدی: شب‌ها تمرین می‌کنم

مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان با ۱۴۴ بازیکن برگزار می‌شود که سهیل واحدی اسنوکرباز حرفه ای ایران قرار است در این مسابقات با حریفان به رقابت بپردازد.

به گزارش ایسنا، سهیل واحدی اسنوکر باز حرفه ای ایرانی قرار است در مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان حضور داشته باشد. این اسنوکر باز ایرانی در سال های گذشته موفقیت های زیادی را در بازی های بین المللی و جهانی کسب کرده است. او در مسابقات آزاد ولز که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد درخشید و موفق شد سریعترین بازیکن جهان، تپچایا اون نوه مرد شماره ۲۱ جهان را با نتیجه چهار بر دو شکست داده و به  جمع ۶۴ نفر برتر این مسابقه راه پیدا کند. 
واحدی در گفتگو با ایسنا، در باره تمریناتش با وجود شیوع کرونا و تعطیلی باشگاه ها گفت: چند وقتی است که روزی دو ساعت تمرین دارم. شب ها هنگامی که هیچ شخصی در آکادمی نیست به تمرین می پردازم. 
همچنین او می گوید که برای مسابقات قهرمانی جهان آماده است. 
به نظر می رسد علاوه بر واحدی، حسین وفایی هم در این مسابقات حضور داشته باشد. 
طبق برنامه‌ریزی مجدد، قرار است مسابقات قهرمانی جهان کروسیبل در اواخر ماه جولای (مرداد ماه)  پشت درهای بسته برگزار شود. در این باره جیسون فرگوسن رئیس انجمن بیلیارد و اسنوکر حرفه ای جهانی می گوید که این مسابقات با ۱۴۴ بازیکن و بدون نقص برگزار خواهد شد.
انتهای پیاممنبع خبر : ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید