حسینی: بازی با پرسپولیس نمی‌تواند قهرمان را تعیین کند

0
13

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

حسینی: بازی با پرسپولیس نمی‌تواند قهرمان را تعیین کند

حسینی: بازی با پرسپولیس نمی‌تواند قهرمان را تعیین کند

وینگر تیم فوتبال سپاهان معتقد است که شانس ۳ مدعی قهرمانی، برای بالا بردن جام در این فصل برابر است.

محمدرضا حسینی در ارتباط با عملکرد فوق‌العاده سپاهان در این فصل گفت: تیم ما در چند هفته ابتدایی نتوانست نتایج مورد نظرش را بگیرد ولی در ادامه خوشبختانه شرایط بهتر شد و توانستیم با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان نتایج خوبی بگیریم. تا الان هم خوب جلو آمدیم، هر چند که در بعضی از بازی‌ها واقعا امتیازهای حساسی از دست دادیم که کسب آن امتیازها می‌توانست تیم ما را در موقعیت بهتری قرار دهد. از طرفی اکثر تیم‌ها هم با توجه به قدرت فنی و شرایط تاکتیکی سپاهان، جلوی ما تدافعی بازی می‌کنند که این کار را سخت می‌کند.

وی در ارتباط با شانس سپاهان برای قهرمانی در لیگ امسال و اینکه برخی معتقدند بازی سپاهان و پرسپولیس سرنوشت قهرمانی را تعیین خواهد کرد، گفت: ما بعد از بازی با پرسپولیس ۸ بازی دیگر خواهیم داشت که امتیازهای این بازی‌ها فرقی با امتیاز بازی با پرسپولیس ندارد. اصلا اینطور نیست که بازی با پرسپولیس قهرمان را تعیین کند و تا پایان لیگ همه بازی‌ها برای ما مهم هستند. فقط موضوع مهم این است که بتوانیم این روند را ادامه داده و در پایان لیگ به موفقیت برسیم. تمام هدف ما قهرمانی است تا هواداران سپاهان را خوشحال کنیم.

حسینی در پاسخ به این پرسش که «از بین سپاهان، پرسپولیس و استقلال شانس کدام تیم برای قهرمان شدن بیشتر است؟» تصریح کرد:‌ چیزی در این زمینه قابل پیش‌بینی نیست و اعتقاد من این است که شانس هر ۳ تیم برای قهرمانی برابر است چون بازی‌های نسبتا زیادی باقی مانده که می‌تواند به هر کدام از این ۳ تیم شانس بدهد. طبیعتا هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد و کمتر اشتباه کند قهرمان خواهد شد. امیدواریم ما این مسیر خوب را ادامه داده و در نهایت قهرمان شویم.

وینگر سپاهان در خصوص عملکرد خودش در این فصل گفت: خوشبختانه یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را سپری می‌کنم و تمام هدفم این است که تا پایان لیگ عملکرد مثمرثمری در تیم داشته باشم.

منبع:تسنیم

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید