حرکت دورازانتظار «الناز شاکردوست»/ وقتی خانم بازیگر کولی‌وار به دریا زد

0
24


حرکت دورازانتظار «الناز شاکردوست»/ وقتی خانم بازیگر کولی‌وار به دریا زد

مدیر فیلمبرداری «تی تی»، در نشست خبری فیلم، از جسارت و عشق الناز شاکردوست برای بازی در این اثر سینمایی گفت. از جمله، او به صحنه‌ای اشاره کرد که این بازیگر، کولی‌وار به آب سردِ دریا زده است.

 نشست خبری فیلم « تی تی » ساخته آیدا پناهنده، عصر روز  یک‌شنبه ۱۹ بهمن، در سینما رسانه‌های سی و نهمین جشنواره فیلم (برج میلاد) روی پرده رفت و پس از آن، نشست پرسش و پاسخ فیلم برگزار شد. 

الناز شاکردوست ، در ادامه کارهای متفاوتی که در چند سال گذشته بازی کرده است، در این فیلم آیدا پناهنده، حضور دارد. «تی تی»، در شمال کشور و در کنار دریا ساخته شده است. 

در بخشی از نشست خبری فیلم «تی تی»، بهشاد محمدی، فیلمبردار این اثر سینمایی درباره عشق الناز شاکردوست به کار گفت: «ایشان واقعا با دل و جان بازی کرد. در صحنه‌ای، لازم بود که وارد دریا شویم. من منتظر تجهیزاتی بودم که در آب خیس نشوم. ولی الناز شاکردوست بدون ترس، معطلی و استرس، به تندی و با جسارت وارد دریا شد و وقتی من این جور دیدم، خجالت کشیدم و پشت سرش، کولی‌وار به آب زدم.» 

او ادامه داد: «پس از چند ساعت فیلمبرداری، متوجه شدم ایشان چه فدر اذیت شده چون آب کم کم سرد و ماندن در آن طاقت فرسا شده بود. من کم‌تر بازیگری را تا حالا دیده‌ام که در کار این قدر به تصویرف نور و رنگ اهمیت بدهد.»

 

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید