جزییات تکمیل ظرفیت سال ۹۸ اعلام شد

0
34
آزمون استخدامی آتشنشانی در قزوین

امکان انتخاب رشته و ورود به دانشگاه‌ها در آزمون‌های کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون فنی و حرفه‌ای، جامع علمی-کاربردی و آزمون سراسری برای سال ۹۸ فراهم شد.

به گزارش ایسنا، امکان انتخاب رشته و ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آزمون‌های کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون فنی و حرفه ای، جامع علمی- کاربردی و آزمون سراسری(فقط برای رشته محل‌های صرفاً براساس سوابق تحصیلی) برای سال تحصیلی ۹۸ و ۹۹ فراهم شد.

براساس مصوبات بیست و یکمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو و دوازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی در مورخ اول آبان ماه جاری، تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو فقط در آزمون‌های زیر و برای پذیرش بهمن ماه براساس برنامه زمانی هماهنگ شامل زمان ثبت‌نام، انتخاب رشته، اعلام نتیجه و زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان در هر آزمون صورت پذیرد.

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برنامه زمانی ثبت‌نام یا انتخاب رشته و نحوه پذیرش این تکمیل ظرفیت‌ها در هریک از آزمون‌های کارشناسی ارشد، آزمون کاردانی به کارشناسی، آزمون فنی و حرفه ای، جامع علمی-کاربردی و آزمون سراسری پس از هماهنگی با زیرنظام های آموزشی از جمله دانشگاه آزاد از طریق سایت این سازمان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید