تیتر تند روزنامه مادریدی علیه یوفا ؛ بازی جوانمردانه را رعایت کن!

0
16

به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) :

تیتر تند روزنامه مادریدی علیه یوفا ؛ بازی جوانمردانه را رعایت کن!

تیتر تند روزنامه مادریدی علیه یوفا ؛ بازی جوانمردانه را رعایت کن!

مارکا در چاپ امروز خود پیش از دیدار لیگ قهرمانان اروپای رئال مادرید و چلسی به ماجرای سوپرلیگ اشاره کرد و با تیتری تند به انتقاد از یوفا پرد…

امشب در چارچوب دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان چلسی است. رئالی که یک هفته گذشته آتش ماجرای «سوپرلیگ اروپا» شعله‌ور کرد و باعث شد تا در ۴۸ ساعت دنیای فوتبال با مهم ترین اتفاق خود در ۵۰ سال گذشته روبه‌رو شود.

چلسی جزو اولین تیم هایی بود که از این رقابت کنار کشید و عملا اعتراض طرفداران لندنی پیش از دیدار لیگ برتر انگلیس بود که سرعت کنار کشیدن تیم ها را تسریع کرد.  همین مسئله باعث شده با توجه به بیرون نیامدن رئال مادرید، این شایعات مطرح شود که یوفا در مسابقه امشب علیه رئال مادرید اقداماتی انجام دهد.

 

 

جوزپه پدررول، مجری برنامه ال چرینگیتو شب گذشته صراحتاً اعلام کرد که تا چفرین، ریاست یوفا هست رئال و بارسا قهرمان اروپا نخواهند شد.

مارکا نیز با توجه به این شایعات جلد امروز خود را بست و در خصوص یوفا و چفرین صحبت کرد. این روزنامه مادریدی با تیتر «بازی جوانمردانه ؛ چفرین» از احتمال حقه در بازی امشب صحبت کرد و مدعی شد که باید مسابقه لیگ قهرمانان اروپا بدون هیچ پیش ذهنیتی در خصوص سوپرلیگ اروپا برگزار شود.

این روزنامه مادریدی همچنین از بازگشت تونی کروس به ترکیب زیدان صحبت کرد و بازی امشب را تقابل ۲ مهاجم رئال و چلسی یعنی ورنر و بنزما دانست. باید دید کدام یک در مسابقه امشب نمایش بهتری از خود به اجرا خواهند گذاشت؟

 

منبع:فارس

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید