تکرار شادی دردسرساز آل‌کثیر در لیگ جهانی والیبال بانوان

0
13
تکرار شادی دردسرساز آل‌کثیر در لیگ جهانی والیبال بانوان

اتفاق دردسرسازی که باعث محرومیت مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس شد این بار در لیگ جهانی والیبال بانوان رخ داد.

تیم ملی والیبال زنان صربستان در چارچوب لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ به مصاف تایلند رفت و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید. در این بازی اتفاق عجیبی افتاد که شبکه‌های اجتماعی را به ویژه در شرق آسیا تحت تاثیر خود قرار داد.

در این مسابقه‌ سانیا جورجویچ و آنا یاکشیچ چشمان خود را کشیده و ریز کردند که از آن به عنوان مصداقی از نژادپرستی یاد شده است.

فدراسیون والیبال صربستان ضمن پذیرش اشتباه دو ملی‌پوش تیم زنان این کشور اعلام کرد:‌ بازیکنان تیم ملی صربستان، حرکتی نژادپرستانه انجام داده‌اند و ما قبول داریم که این کار اصلا قابل قبول نیست اما دختران ما به هیچ وجه نژادپرست نیستند. صمیمانه از همه کسانی که آزرده‌خاطر شدند عذرخواهی می‌کنیم.

مسئولان فدراسیون والیبال صربستان همچنین اعلام کردند سانیا به اشتباه خودش پی برده و بلافاصله از تمام اعضای تیم تایلند عذرخواهی کرده است. او تنها می‌خواسته به هم‌تیمی‌هایش تذکر دهد که باید مثل بازیکنان تایلند، دفاع کنند!

بازیکنان تیم ملی زنان صربستان در سال ۲۰۱۷ نیز پس از راهیابی به مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ به همین شکل، چشمان خود را کشیده و ریز کرده بودند.

عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس سال گذشته در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در شادی پس از گلزنی‌ چنین حرکتی را انجام داد و به همین دلیل با محرومیت ۶ ماهه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مواجه شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید